Dla kogo jest
Sztuka Rozpalania
Ognia ™

Dla przedsiębiorców, którzy chcą zbudować organizację, którą sami pokochają, którą pokochają ich współpracownicy, a w konsekwencji klienci. Wtedy będzie OGIEŃ!

 

– Ale co z zyskiem?

 

Będzie, spokojnie. Zajmiemy się zyskiem, podobnie jak i innymi ważnymi aspektami działalności.

Ale zaczniemy od rzeczy najważniejszych! Jest coś o wiele ważniejszego niż zysk.

Sztuka Rozpalania Ognia zmieni Twoją firmę z LETNIEJ w GORĄCĄ!  Tętniącą życiem,  płonącą zaangażowaniem, ciągle doskonalącą się organizację, która odnosi sukcesy rynkowe, napędza rozwój społeczności, miast, świata.

Podczas spotkań Masterclass
z naszymi ekspertami:

Poznasz zasady funkcjonowania skutecznej formy przedsiębiorstwa – organizacji opartej na uczestnictwie i ciągłym doskonaleniu.

Odnajdziesz, zrozumiesz i nazwiesz prawdziwą MISJĘ dla funkcjonowania swojej firmy i będziesz robił to, co kochasz

Opracujesz STRATEGIĘ działania opartą na SILNEJ kulturze organizacyjnej i wzorzec sukcesu, aby zmienić świat.

Stworzysz ORGANIZACJĘ, w której ogień zaangażowania nigdy nie gaśnie.

Zapewnisz swojej firmie długotrwały, zrównoważony rozwój w oparciu o zasadę ciągłego doskonalenia siebie, organizacji i WSZYSTKICH współpracowników.

Oferta programowa Sztuki Rozpalania Ognia
obejmuje na dziś:

Spotkania on-line

8 modułów eksperckich w formacie kursów on-line nagranych w unikalnej formie rozmów. Otrzymujesz dostęp do wiedzy oraz doświadczenia ekspertów a po każdej części rozmowy zachęcamy do pracy indywidualnej z Workbookiem i ćwiczeniami. W ten sposób dzięki ćwiczeniom i gotowym narzędziem do pracy (templety, arkusze, ankiety) możesz natychmiast uzyskać efekt gotowych rozwiązań dla swojej firmy, czyli od razu wykorzystać i sprawdzić uzyskaną wiedzą z rzeczywistością swojej organizacji.

Mentoring

Indywidualne wsparcie eksperckie w formie mentoringu on-line.
Pracę nad własnymi rozwiązaniami możesz uzupełnić i sprawdzić podczas konsultacji z wybranym ekspertem. Zaplanowane wcześniej spotkania on-line mogą odbywać się w modułach po 2h.

Wdrożenie

Możliwość zaplanowania i przeprowadzenia pełnego wdrożenia zmiany – plan wdrożenia opracowywany jest indywidualnie według potrzeb organizacji, przy udziale eksperta.

Indywidualne programy

Indywidualne programy szkolenia i podejście wdrożeniowe dla organizacji niebiznesowych takich jak fundacje czy stowarzyszenia oraz oferta specjalna dla StartUpów.

Eksperci

Jeszcze nie wiesz, że …

Sztuka Rozpalania Ognia jest jak „Jeet Kune Do” Bruce’a Lee
– hybrydowa filozofia sztuk walki czerpiącej z różnych dyscyplin.
Nasze założenia czerpią to, co najlepsze z zakonnego modelu przywództwa,
pełnej partycypacji w zarządzaniu, oraz praktyk najlepszych szkół biznesu
i największych organizacji Świata.

Zakonne
modele
przywództwa

Zakony Jezuicki i Benedyktyński, wypracowały skuteczne modele zarządzania i przywództwa. Z nich czerpiemy postawę wierności misji, wartościom i zasadom, które składają się na SILNĄ kulturę organizacyjną i są fundamentem SILNEJ strategii biznesu.

Teoria
partycypacji

Pełna Partycypacja w zarządzaniu, oparta o teorie uczestnictwa Karola Wojtyły, która odpowiada za TURBO zaangażowanie wszystkich współpracowników w życie organizacji.

Najlepsze
praktyki
i szkoły
biznesu

Dobre praktyki z najlepszych szkół biznesu wykorzystywanych w największych organizacjach świata (Google, Toyota, etc…), które odpowiadają za TURBO skuteczność biznesową.

Świadectwo
RTCK

Przetestowane w praktyce biznesowej RTCK, co czyni cały program nie tylko wykładnią najlepszych teorii z zakresu zarządzania, ale też konkretnej praktyki organizacyjnej.

Zbuduj prawdziwe umocnienie dla swojej organizacji.
Pierwsze spotkanie z ekspertem i założycielem Szkoły Zarządzania Sztuka Rozpalania Ognia
to FUNDAMENT, składa się z 3 części:

ISKRY  – czyli MISJI
Twojej organizacji

Celem szczegółowym tej części jest pomóc uczestnikowi poprzez konkretny warsztat, w wypracowaniu MISJI organizacji.

Rozpalanie OGNIA
wewnątrz organizacji

Celem szczegółowym tej części jest zaprezentowanie najważniejszych systemów uczestnictwa: rekrutacji, struktury organizacyjnej, modelu wynagrodzeń i organizacji pracy, oraz kluczowych umiejętności organizacyjnych: zarządzania projektami, ciągłego doskonalenia procesów, przywództwa osobistego.

 

Uczestnik będzie mógł sam rozwijać poszczególne aspekty działalności w oparciu o zdobytą wiedzę, lub skorzystać z dodatkowych, tematycznych i specjalistycznych już warsztatów z ekspertami od poszczególnych zakresów.

Rozpalanie OGNIA
na zewnątrz organizacji

Celem szczegółowym tej części jest przedstawienie najważniejszych założeń, od których uzależniony będzie sukces rynkowy organizacji.

 

Poprzez warsztaty uczestnik zweryfikuje lub określi na nowo takie aspekty działalności jak propozycja wartości (produkty i usługi), grupę docelową, kanały dotarcia do klienta, liczbę krytyczną biznesu.

Finałem całego warsztatu

będzie zebranie 7 Komponentów działalności składających się
na SILNĄ STRATEGIĘ BIZNESU. Na FUNDAMENT. Jeśli uczestnik zdecyduje
się przyjąć wszystkie założenia FUNDAMENTU to wyjdzie z kursu z określoną:

1 MISJĄ.

 

2 WARTOŚCIAMI.

 

3 ZASADAMI składającymi się
na silną KULTURĘ ORGANIZACYJNĄ.

 

4 PROPOZYCJĄ WARTOŚCI (produktami i usługami, które realizują prawdziwą Misję organizacji).

5 GRUPĄ DOCELOWĄ.

 

6 KANAŁAMI, którymi
będzie docierał do klienta.

 

7 LICZBĄ KRYTYCZNĄ Biznesu.

Podsumujmy, co zyskujesz:

Po pierwsze
MODEL

Poznasz unikalną metodę zarządzania organizacją – szkołę zarządzania opartą na wartościach chrześcijańskich, wartości uczestnictwa, oraz ciągłego doskonalenia organizacji, siebie i WSZYSTKICH współpracowników.

Po drugie
MERYTORYKA

Najwyższy poziom merytoryczny gwarantowany przez wysokiej klasy ekspertów.

Po trzecie
PRAKTYKA

Model zarządzania wypróbowany w Ogniu – ponad 10 letnia praktyka biznesowa RTCK oparta o założenia Sztuki Rozpalania Ognia, poparta sukcesami rynkowymi udowadnia skuteczność i wiarygodność modelu.

Ale to jeszcze nie koniec!

Po czwarte
CERTYFIKACJA

Zapewni Twojej organizacji prawdziwą przewagę rynkową, Twoim klientom da gwarancję interakcji z jakością i wartościami, które sami wyznają.

Co oznacza Certyfikacja? Stosowanie Sztuki Rozpalania Ognia wymaga od organizacji przejścia procesu uczenia się i wdrożenia w praktyki biznesowe założeń tego ambitnego modelu. Przechodząc ten proces zmian będziesz mógł skorzystać z systemu Certyfikacji Sztuki Rozpalania Ognia. Dzięki temu Twoja firma będzie mogła znaleźć się w grupie organizacji reprezentujących wspólne wartości i potwierdzoną przez nas jakość.

Po piąte
KLUB BIZNESU

Wszystkich uczestników zapraszamy do działania w Klubie Biznesowym zrzeszającym przedsiębiorców, absolwentów i uczestników 1 i 2 edycji Szkoły Rozpalania Ognia. Naszym celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń – aby rozwijać się i doskonalić, tworzyć wspierającą się sieć firm wyznających wspólne wartości i zasady funkcjonowania.

Po szóste
Indywidualne
WDROŻENIA

Proponujemy wsparcie wdrożeniowe na każdym etapie odpowiadające na indywidualne potrzeby organizacji – wsparcie eksperckie pozwoli Ci przejść ten proces zgodnie z najlepszymi standardami i praktykami w formie mentoringu lub wsparcia doradczego we wdrożeniu – plan wdrożenia opracowywany jest indywidualnie według potrzeb organizacji – oraz indywidualne programy i  wsparcie dla StartUpów.

Skontaktuj się z nami
porozmawiaj z ekspertem

Katarzyna Świderska

+48 888 444 775

[email protected]

 

Chcesz, abyśmy wysyłali Ci najważniejsze informacje o Sztuce Rozpalania Ognia?