Domy i wnętrza, które tętnią życiem, ładują baterie
i umacniają MIŁOŚĆ.

Osiedla dla ludzi,
którzy chcą robić to, co KOCHAJĄ.

Nasza idea zakłada łączenie ludzi o podobnych wartościach, którzy chcą budować rodzinę, pracę i życie, które KOCHAJĄ.

 

Nie jesteśmy deweloperem, ale wykorzystujemy efekt SYNERGII dużej inwestycji. Działamy w partnerskim modelu, w którym to Ty jesteś inwestorem, a my koordynatorem całego procesu. Nie pobieramy jednocześnie marży deweloperskiej, która powodowałaby zwiększenie cen domów. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów.

Osiedla tworzone przez ludzi,
którzy ROBIĄ to, co KOCHAJĄ.

Za projekty osiedli odpowiada architekt Grzegorz Kłopocki – od wielu lat związany ze społecznością RTCK. Adherent koncepcji “życia w architekturze”, a nie architektury samej w sobie.

 

Grzegorz inspiruje do budowania relacji przestrzennych pomiędzy budynkami, pomieszczeniami i wyposażeniem wnętrz w taki sposób, aby stwarzać sprzyjające warunki do występowania konkretnych życiowych interakcji i w konsekwencji relacji pomiędzy użytkownikami przestrzeni: sąsiadami, rodzicami i dziećmi.

Skontaktuj się z nami.

Pierwszy etap, do którego zapraszamy, to zakup udziałów w gruncie posiadającym prawomocną Decyzję o Warunkach Zabudowy. Zakończenie pierwszego etapu planowane jest na początek grudnia 2022.

 

Kolejnym etapem będzie dokonanie podziału gruntu na poszczególne działki oraz dopasowanie powyższych przykładowych projektów domów pod indywidualne potrzeby.

 

Skontaktuj się z nami:

 

Adam Orłowski
tel.: 791 544 377
mail: [email protected]

 

Chcesz, abyśmy wysyłali Ci najważniejsze informacje o Osiedlach RTCK? Zostaw swój adres e-mail. Będziesz na bieżąco.

© RTCK 2022

Made with † in Nowy Sącz.