Chcemy budować domy i wnętrza, które tętnią życiem,
umacniają miłość, ładują baterie
i „bombardują” pięknem.

Osiedla dla ludzi,
którzy chcą robić to, co KOCHAJĄ.

Nasza idea zakłada łączenie ludzi o podobnych wartościach, którzy chcą robić to, co kochają, aby inspirować się w rozwoju swojego powołania.

 

Każde osiedle RTCK będzie zróżnicowane, a każdy lokal będzie miał zarówno dostęp do własnego ogródka, możliwość adaptacji poddasza, optymalną ilość miejsca na placu by zaparkować oraz będzie “wpięty” w przestrzeń rekreacyjną dla dzieci i dorosłych.

Osiedla tworzone przez ludzi,
którzy ROBIĄ to, co KOCHAJĄ.

 

Za projekty osiedli odpowiada Grzegorz Kłopocki – od wielu lat związany ze społecznością RTCK. Adherent koncepcji projektowania “życia w architekturze”, a nie architektury samej w sobie.

 

Grzegorz inspiruje do budowania relacji przestrzennych pomiędzy budynkami, pomieszczeniami i wyposażeniem wnętrz w taki sposób, aby stwarzać sprzyjające warunki do występowania konkretnych życiowych interakcji i w konsekwencji relacji pomiędzy użytkownikami przestrzeni: sąsiadami, rodzicami i dziećmi.

LOFTY

Każdy kupujący nieruchomość na Osiedlu RTCK będzie miał możliwość skorzystania z aplikacji Lofty, która wkrótce będzie pierwszym na świecie automatycznym projektantem mieszkań. Lofty to autorski projekt Tomka Wiszniewskiego, wieloletniego już członka społeczności RTCK. Tomek jest jednocześnie autorem naszego przesłania o budowaniu domów i wnętrz, które tętnią życiem, umacniają miłość, ładują baterie i “bombardują” pięknem.

 

Wierzymy, że takie właśnie będą OSIEDLA RTCK.

 

Skontaktuj się
z nami.

Jesteś zainteresowany informacjami na temat Osiedli RTCK?

Skontaktuj się z nami.

Adam Orłowski
tel.: 791 544 377
mail: [email protected]

 

Chcesz, abyśmy wysyłali Ci najważniejsze informacje o Osiedlach RTCK? Zostaw swój adres e-mail. Pierwsze Osiedle planujemy zbudować w Nowym Sączu, ale w planach mamy kolejne miasta. Będziesz na bieżąco.