Budujemy domy i wnętrza, które tętnią życiem,
umacniają miłość, ładują baterie
i “bombardują” pięknem.

Osiedla dla ludzi,
którzy chcą robić to, co KOCHAJĄ.

Nasza idea zakłada łączenie ludzi o podobnych wartościach. Ludzi, którzy chcą dążyć do świętości w życiu codziennym, do budowania szczęśliwej rodziny i pracy. Ludzi, którzy chcą robić to, co kochają.

 

“Chciałem, abyśmy stworzyli osiedle nie tylko takie, w którym sam chciałbym zamieszkać, ale w którym rzeczywiście zamieszkam” – Kamil Zbozień. 

Osiedla tworzone przez ludzi,
którzy ROBIĄ to, co KOCHAJĄ.

Za projekty osiedli odpowiada Grzegorz Kłopocki – od wielu lat związany ze społecznością RTCK. Adherent koncepcji projektowania “życia w architekturze”, a nie architektury samej w sobie. Grzegorz inspiruje do budowania relacji przestrzennych pomiędzy budynkami, pomieszczeniami i wyposażeniem wnętrz w taki sposób, aby stwarzać sprzyjające warunki do występowania konkretnych życiowych interakcji i w konsekwencji relacji pomiędzy użytkownikami przestrzeni: sąsiadami, rodzicami i dziećmi.

 

Każde osiedle RTCK będzie zróżnicowane, a każdy lokal będzie miał zarówno dostęp do własnego ogródka, możliwość adaptacji poddasza, optymalną ilość miejsca na placu by zaparkować oraz będzie “wpięty” w przestrzeń rekreacyjną dla dzieci i dorosłych.

LOFTY

Każdy kupujący nieruchomość na Osiedlu RTCK będzie miał możliwość skorzystania z aplikacji Lofty, która wkrótce będzie pierwszym na świecie automatycznym projektantem mieszkań. Lofty to autorski projekt Tomka Wiszniewskiego, wieloletniego już członka społeczności RTCK. Tomek jest jednocześnie autorem naszego przesłania o budowaniu domów i wnętrz, które tętnią życiem, umacniają miłość, ładują baterie i “bombardują” pięknem.

 

Wierzymy, że takie właśnie będą OSIEDLA RTCK.

Zobacz pierwsze wizualizacje Osiedla RTCK w Nowym Sączu.

Osiedle zlokalizowane jest w odległości około 3 km od Rynku, a jednocześnie jest poza miastem. Z pomocą naszego Anioła Stróża udało nam się znaleźć jedną z najlepszych lokalizacji w mieście.

 

Wkrótce podamy więcej szczegółów. Skontaktuj się z nami, aby być na bieżąco.

Skontaktuj się
z nami.

Jesteś zainteresowany kupnem lokalu na pierwszym Osiedlu RTCK, lub interesuje Cię inna lokalizacja w przyszłości? Skontaktuj się z nami. Pierwsze Osiedle budujemy w Nowym Sączu, ale w planach mamy kolejne miasta. Nasi bezpośredni współpracownicy: Adrian Bocheński i Adam Orłowski, to zespół w RTCK, który dba o to, aby nasze założenia stały się rzeczywistością.

Bądź na bieżąco.

Skontaktuj się z nami:
Adam Orłowski
tel.: 791 544 377
mail: adam.orlowski@rtck.pl

 

Jeśli chcesz, abyśmy wysyłali Ci na bieżąco najważniejsze informacje o Osiedlach RTCK, to zostaw swój adres e-mail.