Chcesz o coś zapytać?

W jakich formatach dostępne są e-booki?

E-booki występują najczęściej w trzech formatach: EPUB, MOBI i PDF. Każdy z nich charakteryzuje się różnymi możliwościami oraz ograniczeniami. Z troski o skuteczność funkcjonowania plików zdecydowaliśmy produkować nasze treści w formatach MOBI i Epub.

 

Format Epub – jest odczytywany przez prawie wszystkie urządzenia oraz czytniki większości znanych marek z wyjątkiem czytników Kindle. Jest najpopularniejszym formatem, stanowiącym bazę książki w formie elektronicznej i jest docelowym formatem procesu konwersji książki do formy cyfrowej. Aby móc odczytywać pliki w formacie EPUB, należy pobrać odpowiednie oprogramowanie i aplikacje, np. Adobe Digital Editions na Windowsa, Aldiko na Androida czy iBooks na iOS/Mac.

 

Format MOBI – to autorski format firmy Amazon, który dedykowany jest urządzeniom z rodziny Kindle. Funkcjonuje w sposób bardzo podobny do formatu EPUB, obsługiwany jest jednak tylko przez urządzenia i aplikacje z rodziny Kindle.

Jak skorzystać z pliku elektronicznego MP3?

Pliki elektroniczne MP3 – to treści audio (treści do odsłuchu).

 

Pliki, po finalizacji zamówienia, wysyłamy na adres mailowy, który podasz w zamówieniu.  Podczas zakupu otrzymujesz możliwość 10 pobrań.

 

Po otworzeniu wiadomości wejdź w link, pobierz i zapisz na urządzeniu, na którym będziesz korzystał/a z treści.  Z tego pliku możesz korzystać nieskończoną ilość razy.

 

Gdyby pliki z jakiegoś powodu zostały usunięte lub życzyłbyś sobie pobrać je na inne urządzenie, masz możliwość jeszcze dziewięciu pobrań, zatem nie usuwaj maila z linkiem po pierwszym pobraniu.

Chcę zwrócić produkt. Co mam zrobić?

REKLAMACJE – Jeśli zamówienie dotarło niezgodne z opisem lub w ogóle nie zostało do Ciebie dostarczone, prosimy o kontakt na numer telefonu 531009119 lub adres mailowy [email protected]. Na kontakt odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Szczegóły reklamacji są dostępne na naszej stronie rtck.pl na samym dole strony, w zakładce „ZWROTY”.

 

ZWROTY – Jeśli życzysz sobie zwrócić zamówione produkty, odeślij je razem z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy na nasz adres. Szczegóły oraz adres zwrotu znajdziesz w zakładce „ ZWROTY”.

Czy można odebrać zamówienie osobiście?

Jeśli mieszkasz w Nowym Sączu lub będziesz w naszej okolicy możesz odebrać swoje zamówienie osobiście i uniknąć kosztów dostawy.

 

Aby odebrać zamówienie u nas w biurze, złóż je na stronie rtck.pl i opłać (polecamy wybór płatności szybkim przelewem). Do 24h od zaksięgowania płatności, zamówienie będzie czekało na Ciebie gotowe do odbioru. Po odbiór zapraszamy Cię do działu logistyki, który znajduje się na ulicy Zielonej 27/ w siedzibie WSB NLU, w  bud C.

 

Wejście do biura jest od zewnątrz.

 

Zapraszamy Cię od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00.

 

Jeśli zależy Ci na szybkim odbiorze, skontaktuj się z nami telefonicznie przed złożeniem zamówienia, ( w godzinach w których możliwy jest odbiór 531009119) i dopytaj czy mamy możliwość realizacji w dniu złożenia zamówienia.

Nie odebrałam/łem zamówienia. Co teraz?

Jeśli nie udało Ci się odebrać zamówienia od kuriera lub z paczkomatu, napisz do nas. Gdy przesyłka wróci, wyślemy ją do Ciebie ponownie. Czas zgłoszenia ponownej wysyłki wynosi do  4 dni od czasu odesłania zamówienia.

Czy można złożyć zamówienie telefonicznie lub mailowo?

Tak. Jeśli nie mają Państwo możliwości złożenia zamówienia w witrynie sklep.rtck.pl, możesz  złożyć je mailowo lub telefonicznie (531009119/[email protected]). Jeśli zależy Ci na szybkim czasie realizacji, to bardziej polecamy złożyć zamówienia przez www, ponieważ zamówienia telefoniczne lub mailowe mogą mieć dłuższy czas realizacji o 48h, ale jeśli czas wysyłki nie jest dla Ciebie tak ważny, to zapraszamy.

Czy RTCK Styl, Wydawnictwo, Szkolenia, Agencja to jedna i ta sama firma?

Tak. Łączy nas jedna idea, jeden właściciel i praktycznie jedno biuro. Różni nas produkt lub specjalistyczna usługa, na której dany obszar się skupia, aby pomóc Ci robić w życiu to, co kochasz.

Gdzie można kupić Wasze produkty poza sklepem rtck.pl?

Produkty wydawnicze są dostępne w większości księgarni chrześcijańskich w Polsce i w kilku świeckich lokalizacjach. Pracujemy nad siecią autoryzowanych punktów.

 

Produkty stylowe i szkoleniowe obecnie dostępne są jedynie w sklepie www.rtck.pl

Czy kupując produkty RTCK wspieram dodatkowo jakiś szczególny cel?

Jesteśmy normalnie działającą firmą, która, jak każda inna działalność część przychodów przeznacza na wypłaty pracowników, opłacenie kosztów itd. Lecz oprócz tego częścią przychodu wspieramy różne inicjatywy: funkcjonowanie wspólnoty bezdomnych „Betlejem” w Jaworznie, pomoc chrześcijanom w Syrii, fundację o. Stana Fortuny „Francesco production” z Nowego Jorku, Caritas Polska, Puckie Hospicjum o. Pio i inne. Jako firma praktykujemy dziesięcinę.

Czy jesteście organizacją katolicką, czy świecką?

Jesteśmy działalnością świecką, chcemy jednak robić rzeczy święte.