Odwiedź nas!

ul. Myśliwska 2
33-300 Nowy Sącz

Skontaktuj się z nami!

T 531 009 119
M kontakt@rtck.pl

Godziny pracy

Poniedziałek – Piątek:
8.00 – 16.00

Biuro obsługi klienta

Zamówienia sklepowe

531 009 119
kontakt@rtck.pl

Dane firmy

RTCK Kamil Zbozień

ul. Myśliwska 2
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734-328-68-44

 

Nr konta w ING Bank Śląski:
33 1050 1722 1000 0023 2612 7152

 

RTCK WYDAWNICTWO

REDAKTOR NACZELNY

Renata Bobrowska
509 345 848
renata.bobrowska@rtck.pl

SPRZEDAŻ I DYSTRYBUCJA

Anna Biernat Bochenek
883 250 350
anna.biernat@rtck.pl

 

 

RTCK STYL

Jolanta Freisler – projektant
511 036 745
jolanta.freisler@rtck.pl

 

Katarzyna Halota – projektant
888 121 305
katarzyna.halota@rtck.pl

RTCK AGENCJA

BOOKING KONCERTÓW I WYDARZEŃ

Adrian Wieczorek
693 429 515
adrian.wieczorek@rtck.pl
agencja@rtck.pl

 

 

RTCK SZKOLENIA

Ireneusz Trojan
507 161 736
ireneusz.trojan@rtck.pl

KSIĘGOWOŚĆ RTCK

Adrian Bocheński
662 298 639
adrian.bochenski@rtck.pl