Rozpocznij stałą FORMACJĘ,
aby kształtować rodzinę,
pracę i życie, które KOCHASZ.

Dołącz do Wspólnoty RTCK.

Formacja

oparta jest na konferencjach organizowanych we Wspólnocie RTCK oraz codziennych praktykach duchowości ignacjańskiej. Naszą MISJĄ jest UKSZTAŁTOWANY człowiek w wymiarze osobistym, rodzinnym i zawodowym.

Spotkania

SPOTYKAMY się na żywo. Zarówno w małych grupach: żeńskich, męskich, małżeńskich i/lub przedsiębiorczych, aby dzielić się owocami indywidualnej pracy i umacniać w rozwoju, oraz na comiesięcznej Eucharystii i modlitwie uwielbienia.

Dołącz do nas

DOŁĄCZ do istniejącej grupy w Twoim regionie, lub załóż nową grupę, aby mieć WIĘCEJ satysfakcji z pracy, rodziny i życia. To PROSTE. Przeczytaj najczęściej zadawane pytania na dole strony i SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI pisząc, że chcesz dołączyć. Odpiszemy.

Kamil Zbozień
[email protected]

FAQ

 • Jak założyć nową grupę Wspólnoty RTCK w moim mieście?
  Aby założyć nową grupę potrzebny jest potencjalny animator, czyli osoba, która przeszła FUNDAMENT z Ćwiczeń Duchownych św. Ignacego i ma zdolności organizacyjne. Wystarczą dwie, trzy osoby, aby założyć nową grupę. Maksymalna ilość członków w jednej grupie to 12 osób. Grupy dobierają się na zasadzie podobieństw. Musi być między Wami tzw. “chemia”.
 • Jak dołączyć do istniejącej już grupy Wspólnoty RTCK?
  Grupy funkcjonują już w Nowym Sączu, Gliwicach, Krakowie, Gdowie, Kutnie, Zakopanem i Łodzi. Możesz pojawić się na otwartym spotkaniu wspólnoty i porozmawiać z obecnymi. Skontaktuj się z nami, przekażemy szczegółowe i aktualne miejsca spotkań. Jeśli w Twoim regionie nie ma Wspólnoty RTCK, lub nie widzisz nikogo podobnego sobie, możesz zainteresować się założeniem swojej grupy.
 • Jak wyglądają spotkania grupy i gdzie się odbywają?
  Podstawowe spotkania odbywają się w grupach osobno męskich, osobno żeńskich. Dodatkowo funkcjonują grupy małżeńskie, oraz przedsiębiorcze. Spotkania domyślnie odbywają się w domach uczestników, lub innych miejscach wyznaczonych przez animatora grupy. Na spotkaniach nie przerabiamy tematów. Każdy uczestnik wspólnoty RTCK rozwija się indywidualne a głównym CELEM spotkania jest podzielenie się OWOCAMI tej indywidualnej pracy i UBOGACENIE się wzajemne świadectwem życia.
 • Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.
  Odpowiemy również na inne Twoje pytania. Napisz do nas na [email protected]

  Miej się NAJLEPIEJ i do usłyszenia.