ŚWIĘTA z RTCKIdealne propozycje na prezent z ćwiczeniami rozwojowymi GRATIS

Zobacz propozycje

Złączeni

ks. Marek Dziewiecki

73.90 zł 44.90 zł

 

Sprawdzony prezent dla wszystkich Tobie bliskich narzeczonych i małżonków! To niepowtarzalne źródło wiedzy o tym czym jest małżeństwo, jak w nim wzrastać i jak czerpać z niego prawdziwą radość i miłość, jednocześnie obdarowując nimi ukochaną osobę. Te treści pomagają także w rozwiązywaniu małżeńskich problemów i trudności. Sprezentują tę książkę bliskim, jeżeli chcesz, aby tworzyli szczęśliwy związek i żyli pełnią życia.

 

Do książki ZA DARMO dołączamy ćwiczenia rozwojowe Kurs (przed i po)małżeński” w formie pliku PDF do wydrukowania na dowolnej drukarce.

Reguła życia

dr Ryszard Kołodziej

73.90 zł 44.90 zł

 

Podaruj komuś bliskiemu możliwość opracowania własnej reguły życia w oparciu o mądrość św. Benedykta! To szansa na doświadczenie poczucia misji, sprawczości, władzy nad sobą, wolności i wewnętrznego pokoju.

 

Do książki ZA DARMO dołączamy ćwiczenia rozwojowe w formie pliku PDF do wydrukowania na dowolnej drukarce.

Miłomruczka i Złotołapek – pakiet części 1-3

Urszula Gawron-Leśniara

59.70 zł 39.90 zł

 

Podaruj najmłodszym wspaniały, pełen wrażliwości, empatii i życzliwości prezent, który nauczy ich budowania relacji przyjaźni i miłości. Seria książeczek „Życie jest piękne” to idealny prezent dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Miłomruczka i Złotołapek to bohaterowie, od których dzieci uczą się kreatywności i nasiąkają pięknymi wartościami.

 

Do książeczek ZA DARMO dołączamy ćwiczenia rozwojowe w duchu Montessori. Rodzice znajdą  w nich inspiracje i wskazówki, jak i o czym rozmawiać z dzieckiem po przeczytaniu bajki, oraz pomysły na to, jak twórczo spędzić czas z dzieckiem, aby wzmacniać relacje oraz pomagać dziecku odkrywać pasje i budować poczucie własnej wartości. Ćwiczenia otrzymasz w formie pliku PDF do wydrukowania na dowolnej drukarce.

Sekretna Trylogia

Aleksander Bańka

104.70 zł 79.00 zł

 

Zaskocz bliskich przepiękną trylogią dra Aleksandra Bańki, który w jasny i obrazowy sposób porusza temat najgłębszych tajemnic otaczającej nas rzeczywistości duchowej. To książka dla każdego, kto szuka odpowiedzi na pytania dotyczące nieba i piekła, aniołów i złych duchów. Podaruj te książki bliskim, aby pomóc im w budowaniu relacji z Aniołem Stróżem, radzeniu sobie z życiowymi trudnościami i dostrzeżeniu śladów Królestwa Niebieskiego w życiu i otaczającej rzeczywistości.

 

Do pakietu dołączamy aż 3 zeszyty praktycznych ćwiczeń rozwojowych – każdy z nich rozbudowuje treść książek o realne rozważania na temat duchowego świata wokół nas.

TalenTY – odkryj, rozwiń, zbierz owoce

Izabela Antosiewicz

63.90 zł 44.90 zł

 

Must have dla każdego „freaka” rozwoju osobistego ;) Ta książka pomaga odkryć talenty własne i bliskich osób. Każdy znajdzie w niej mnóstwo inspiracji i motywacji do tego, aby patrzeć na siebie i otaczające osoby przez pryzmat jedynych w swoim rodzaju Bożych darów. Podaruj tę książkę komuś bliskiemu, aby pomóc w odkryciu unikalnych mocnych stron tej osoby oraz w budowaniu silnej, pełnej miłości rodziny, której członkowie przekonani są o swojej wartości.

 

Do książki ZA DARMO dołączamy ćwiczenia rozwojowe w formie pliku PDF do wydrukowania na dowolnej drukarce.

Rodzinne pole minowe

Adam Szustak OP

58.90 zł 39.90 zł

 

Podaruj tę książkę bliskiej Ci osobie, która zmaga się z trudnościami w relacjach z innymi. Dzięki tym treściom pozna bardzo konkretne sposoby na to, jak stworzyć kochającą rodzinę i dom, w którym wszyscy czują się dobrze i bezpiecznie, są kochani i rozumiani. Miejsce, gdzie członkowie rodziny będą czuli się zawsze u siebie.

 

Do książki ZA DARMO dołączamy ćwiczenia rozwojowe „Manewry rodzinne” (2 zeszyty ćwiczeń – 1 dla niej i 1 dla niego), aby w praktyce skutecznie wdrożyć wiedzę z książki i poprawić najbliższe relacje.

Rozmowa

Beata Kołodziej

63.90 zł 44.90 zł

 

Każdy z nas, każdego dnia rozmawia, ale… czy wiemy, jak robić to w sposób pełen miłości i szacunku? Ten życiowy i praktyczny poradnik uczy jak rozmawiać w sposób dojrzały, szanując granice swoje i rozmówcy. Podaruj tę książkę swojej bliskiej osobie, aby budowała zdrowe relacje i prowadziła zdrowe rozmowy.

 

Do książki ZA DARMO dołączamy dedykowany zeszyt praktycznych ćwiczeń rozwojowych, który pomoże zdobyć bezcenne umiejętności i zostać mistrzem rozmowy!

Rozplątani

Adam Szustak OP

58.90 zł 39.90 zł

 

Ta książka to sprawdzony prezent dla każdej osoby, której bliskie sercu są relacje i budowanie ich w sposób zdrowy, trwały i szczęśliwy. Podaruj te treści najbliższym, jeżeli wiesz, że zmagają się z trudnościami w relacjach, aby odkryli i nauczyli się najlepszego – bo pochodzącego od samego Jezusa – sposobu naprawiania trudnych relacji w rodzinie, wśród przyjaciół lub współpracowników.

 

Do książki ZA DARMO dołączamy dedykowany zeszyt praktycznych ćwiczeń rozwojowych, które uzupełniają treść książki o praktykę i niosą realną obietnicę zmiany na lepsze w życiu i relacjach.

30 twarzy Maryi

ks. Mateusz Dudkiewicz

58.90 zł 39.90 zł

 

Dla bliskiej Ci osoby, dla której relacja z Maryją jest ważna, ale także dla tej, która dopiera chce ją poznać. Podaruj tę książkę swojej mamie, aby poznała nieznane oblicza Matki Jezusa i dzięki temu zachwyciła się swoim kobiecym pięknem. Ta lektura pomaga na nowo rozpalić relację z Bogiem i najbliższymi.

 

Do książki ZA DARMO dołączamy ćwiczenia rozwojowe w formie pliku PDF do wydrukowania na dowolnej drukarce.

Metoda 7 kluczy + Planery zdrowia (1+1 gratis)

Marek Zaremba

104.70 zł 59.90 zł

 

Idealny prezent dla bliskiej Ci osoby, która potrzebuje zadbać o swoje zdrowie! Dzięki autorskiej metodzie Marka Zaremby – profesjonalnego dietetyka i dietoterapeuty, autora bestsellerów takich jak Jaglany Detoks czy Zatrzymaj Hashimoto, pomożesz swojej jej odzyskać zdrowie, witalność i chęć do pełniejszego życia!

 

Podaruj tę książkę wraz z „Planerem zdrowia”, a my zupełnie ZA DARMO dodamy drugi planer, aby Twoja bliska osoba przez aż 14 tygodni mogła pracować nad swoimi nawykami, będąc na drodze do dobrego zdrowia.

Komunikacja. Kochaj i mów co chcesz

ks. Marek Dziewiecki

63.90 zł 44.90 zł

 

Idealny prezent, dla osoby dla której ważna jest bliskość i rozmowa. To książka o tym jak komunikować się, żeby inni ludzie mieli szansę nas rozumieć oraz w jaki sposób wsłuchiwać się w to, co całym sobą mówi do nas drugi człowiek, by czuł się przez nas rozumiany i chroniony naszą miłością. Podaruj tę książkę komuś, kto ceni czas spędzony na rozwijaniu swoich interpersonalnych umiejętności.

 

Do książki ZA DARMO dołączamy dedykowane ćwiczenia rozwojowe „Trening zrozumienia” w formie pliku PDF do wydrukowania na dowolnej drukarce, które pozwolą w praktyce przetestować treść książki.