„4 WYMIARY UZDROWIENIA” 16 lipca 2020

Cztery wymiary uzdrowienia mówią nam, że Bóg chce nas ocalać, doprowadzać do dobrego stanu, uwalniać od skutków grzechu i pielęgnować – zapewnia Aleksander Bańka, Autor najnowszej książki od RTCK „4 wymiary uzdrowienia”.

Nowy Testament opisuje 4 rodzaje uzdrowień – 4 wymiary, w których porusza się Bóg, aby nas wyciągnąć z cierpienia i chorób. Poznaj je wszystkie i zrozum, w jaki sposób objawia się uzwajająca miłość Boga.

„4 wymiary uzdrowienia” to książka dla każdego, kto potrzebuje uzdrowienia, posługuje modlitwą o uzdrowienie oraz dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć mechanizm, w jaki sposób udawania Stwórca – najdoskonalszy lekarz i terapeuta.

Przeczytaj tę książkę, aby poznać odpowiedzi na pytania:

  • Dlaczego, choć bardzo chcę, uzdrowienie nie przychodzi od razu?
  • Czy Pan Bóg może uzdrowić każdego w każdej sytuacji?
  • Czy trzeba spełnić jakieś szczególne kryteria, aby być uzdrowionym?
  • Jak to się dzieje, że dziś uczniowie Jezusa ozdrawiają?
  • Uzdrowienie i co dalej?

Książka „4 wymiary uzdrowienia” z zeszytem ćwiczeń dostępna jest TUTAJ.

 

ALEKSANDER BAŃKA

Doktor hab. filozofii, politolog, świecki lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie. Od wielu lat posługuje modlitwą i na wiele sposobów głosi Ewangelię. Autor książek, artykułów oraz audiobooków poświęconych filozofii i duchowości chrześcijańskiej.

Współpracownik radia eM i “Gościa Niedzielnego”. Członek Rady Duszpasterskiej Archidiecezji Katowickiej i przewodniczący Komisji ds. Świeckich II Synodu Archidiecezji Katowickiej. Prywatnie mąż i ojciec.