„PIENIĄDZE IDĄ JAK WODA” – CZY U CIEBIE TAKŻE? 8 czerwca 2020

Przedsiębiorcy, etatowi pracownicy, freelancerzy… Każdy z nas czeka na ten dzień w roku, kiedy zaczynamy pracować na siebie. To właśnie dzisiaj 8.06. świętujemy Dzień Wolności Podatkowej. Co to dokładnie znaczy? Dlaczego jest to tak ważne? Posłuchajcie, co na ten temat mają do powiedzenia Arkadio, Artur Andrus i Misiek Koterski w najnowszym klipie z płyty „Gdy nie widzi nikt” pt. „Pieniądze idą jak woda”.

To właśnie dzisiaj średni łączny uzyskany przez podatników dochód od początku roku zrównuje się z przewidywanymi zobowiązaniami podatkowymi na ten rok. Co to oznacza w praktyce? Symbolicznie od dzisiaj przestajemy płacić państwu, a zaczynamy zarabiać na siebie!

Z tej okazji Arkadio, wspólnie z Arturem Andrusem i Miśkiem Koterskim nagrali utwór, który mógłby być hymnem większości z nas. „Pieniądze idą jak woda” to kawałek o powszechnie znanej trudności z utrzymaniem pieniędzy w portfelu.

Na płycie „Gdy nie widzi nikt” znajdziecie dużo utworów, które traktują o poważnych rzeczach. Ten również traktuje o poważnych, ale z pełnym dystansem. Mam nadzieję, że to co zrobił Misiek Koterski  będzie dla Was sporą dawką humoru, natomiast występ Artura Andrusa dawką dystansu z przymrużeniem oka. Jestem niesamowicie dumny, że udało się zebrać taki skład w tym utworze. Znakomity Piotr Baron na saksofonie dopełnił to dzieło. Każdemu z nich jeszcze raz dziękuję, a Wam  życzę przyjemnego odbioru – komentuje Arkadio i zaprasza do posłuchania kawałka „Pieniądze idą jak woda”.

Podsumowując ten nagrany z przymrużeniem oka kawałek, już całkiem na poważnie, życzymy Wam satysfakcjonujących zarobków i kontrolowanego odpływu pieniędzy.

Płyta „Gdy nie widzi nikt” to ósmy już krążek Arkadio, który podsumowuje 10 lat muzycznych doświadczeń artysty. Nowa płyta różni się od poprzednich tym, że jest czystym dzieleniem się przeżyciami i emocjami, które pozwalają słuchaczowi w jeszcze większym stopniu się z nimi zidentyfikować i przyznać „Ja też tak mam!”.

„Gdy nie widzi nikt” to dużo emocji, dobra muzyka i wybitni goście: Marika, Kasia Moś, Ewa Novel, Fisheclectic, Artur Andrus, Krzysztof Antkowiak, Piotr Baron, Misiek Koterski, Adam Sztaba, Edzio, Mikser, Bosski Roman, Vix.N i DJ DUGI.

 

O Arkadio

Arkadiusz Arkadio Zbozień – raper, freestylowiec, mówca. Jest autorem ośmiu płyt, dwóch audiobooków i dwóch książek oraz pomysłodawcą ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Można go zobaczyć w programie “OCALENI” na TVP 1, gdzie swoim rapem przekazuje historie zaproszonych gości. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. W ciągu ostatnich 6 lat występował dla ponad 100 000 osób na ponad 600 wydarzeniach w kraju i poza jego granicami.

Jego przekaz jest niezmienny i uniwersalny:
Zacznij żyć pasją i talentami – Rób to co kochasz!

Szczęśliwy mąż i tata. Na drodze swojej kariery współpracował z wieloma cenionymi artystami. Byli to m. in. Stanisław Sojka, CeZik, Darek Malejonek, Wigor (MOR W.A.), Grzegorz Turnau, Natalia Niemen, Łukasz Golec, Litza, Maleo i inni.