Odkryj własną wizję swojej przyszłości 26 sierpnia 2019

Świętowanie 10 lat RTCK to dla nas ogromne wydarzenie. Za nami cała dekada działania, którego owoce widzimy u tych, którym chcemy swoją pracą służyć, ale także u siebie. Nie mielibyśmy jednak takiej możliwości, gdyby nie nasi Autorzy – ludzie, którzy nam zaufali i wspólnie z nami tworzą społeczność osób, które robią to, co kochają.

Wiemy, że nasze tegoroczne świętowania daje radość nie tylko nam, ale także naszym Autorom. – Cieszę się, bo to również moje święto, bo robię to co kocham, odkryłem kim jestem, kto mnie stworzył i mam relację ze Stwórcą – mówi w pierwszych zadaniach swoich życzeń Jacek Weigl, Autor dwóch audiokonferencji od RTCK.

Wierzę, że to jest to przesłanie, którym mam się dzisiaj z Wami podzielić – odkrycie wizji, czyli marzenia przyszłości, które rodzi pasję. Wstajesz rano i wiesz do czego jesteś stworzony. Tego wam życzę dzisiaj oraz na całe wasze życie – mówi Jacek Weigl, założyciel Fundacji „Edukacja z Wartościami”, której misją jest promowanie edukacji chrześcijańskiej wpływającej na budowanie odpowiedzialnego młodego pokolenia.