Koniec z tym zaniedbaniem! Startujemy z podcastem. Posłuchaj pierwszego odcinka 3 grudnia 2019

„Wiara rodzi się z tego, co się słyszy”. Słowa św. Pawła z Listu do Rzymian (Rz 10, 17) towarzyszyły nam w RTCK od dawna. Przypominaliśmy je sobie, pracując nad kolejnymi konferencjami i publikacjami audio. Słowa te ponownie odżyły w ostatnich dniach, w których postanowiliśmy zabrać się za przygotowanie dla Was czegoś zupełnie nowego – naszego podcastu. Tym samym otwiera się nowa przestrzeń, do której Was zapraszamy.

Odcinek 1 – o czym jest?

Pierwszy odcinek wprowadzający zawiera: 

  • Powitanie w podcaście RTCK i przedstawienie rozmówców: Kamil Zbozień, Piotr Piwowar, Adam Szymczak. 
  • Fragment wywiadu z ks. Piotrem Pawlukiewiczem (rozmawiała Renia Czerwicka).
  • Nieco więcej o założeniach podcastu i pomyśle na jego format.

Podcast RTCK

Czym jest podcast? 

Podcast to, mówiąc najkrócej i najprościej, internetowa audycja, której można słuchać w dowolnym miejscu i czasie, na żądanie, dzięki przygotowanym do tego celu aplikacjom (ich przykładową listę znajdziesz poniżej pod tym wpisem). 

Podcastów można słuchać również bezpośrednio ze strony internetowej. Jednak słuchanie na smartfonie w dowolnym miejscu i czasie jest najwygodniejszym rozwiązaniem – słuchasz ich kiedy chcesz i gdzie chcesz. 

Podcast to wygodna i funkcjonalna forma dzielenia się wartościową wiedzą, ale również świetny sposób na poznanie się i zbudowanie relacji.

Dlaczego podcast w RTCK? 

O tym mówimy więcej w audycji, ale to, że podcast w RTCK kiedyś powstanie, było nieuniknione. Po pierwsze mamy duże doświadczenie w „branży audio”, więc format audio jest czymś, w czym się specjalizujemy już od 10 lat i dzielenie się materiałami do słuchania jest dla nas zupełnie naturalne. 

Po drugie w naszych archiwach leżą niewykorzystane materiały, które na przestrzeni lat zgromadziliśmy i nigdy nie wykorzystaliśmy. To jest zmarnowane dobro! Zaczynając od dziś – koniec z tym marnowaniem!  

Po trzecie format podcastowy stał się w Polsce na tyle popularny, że otworzyła się przed RTCK i naszymi odbiorcami nowa platforma do wymiany wartości i tworzenia z Wami relacji. Chcemy zachęcić Was do korzystania z tej możliwości, bo wierzymy, że może to być dla Was bardzo przydatne. W końcu – z tego, co się słyszy rodzi się wiara! 

Zapraszamy!

Książka ks. Piotra Pawlukiewicza „Ty jesteś marką”  

 

Aplikacje, w których posłuchasz naszego podcastu (kliknięcie w link przenosi na stronę podcastu RTCK):

Spotify 

iTunes

Google Podcasts

Anchor