Kim jestem i do czego zostałem stworzony? 24 lipca 2019

W 2014 roku o. Adam Szustak złożył nam bardzo poważną OBIETNICĘ: “Chciałbym dać Wam teraz narzędzie, które polega na tym, że człowiek siada i ODKRYWA. Będzie EUREKA. Naprawdę.”. Po 5 latach od tamtej chwili sprawdzamy, czy obietnica złożona przez o. Adama przynosi oczekiwane owoce.

Adrian Bocheński to 35-latek, który mówi o sobie, że jest mężem wspaniałej żony i tatą super córki. Zawodowo zajmuje się podatkami. Wspominając siebie sprzed pięciu lat zaczyna słowami: „Zanim usłyszałem konferencję o. Adama czułem się jak taki – w cudzysłowie oczywiście – „pies spuszczony ze smyczy”, który biega i szuka czegoś, właściwie sam nie wiedząc czego. W trakcie tych poszukiwań natrafiłem na konferencję ks. Adama, który mnie zmotywował, to było naturalne, że po jej wysłuchaniu trzeba było zrobić te ćwiczenia. Widziałem w tym dużą nadzieję.”

Posłuchajcie, w jaki sposób Adrian odkrył to kim jest i do czego został stworzony.

Książka o. Adama Szustaka „Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności – Lekcje Sary i Tobiasza” pomaga odkryć kształt własnej duszy – czyli to kim jesteś i do czego zostałeś powołany.

Ta książka ma na celu zapalić Cię do bardzo konkretnej pracy, którą po jej przeczytaniu będziesz chciał wykonać w swoim życiu. (…) Mam nadzieję, że podobnie jak mnie, tak i Tobie ta historia otworzy pewną niesamowitą ścieżkę w życiu, ścieżkę odpowiedzialności przynoszącej pokój i dającej szczęście” – o. Adam Szustak OP.