JESIENNE WIECZORYz dobrą książką od RTCK

Zobacz propozycje

Jestem Nikim

Adam Szustak OP

34.90 zł

„Jestem nikim”, to oprócz starotestamentalnych lekcji Jozuego, świadectwo nawrócenia o. Adama Szustaka i pełnego zaskakujących zwrotów akcji życia, które dziś nazywa autentycznym doświadczeniem zbawienia.

A człowieka widzi?

ks. Jan Kaczkowski

39.90 zł

Opowieść o życiu i śmierci, blaskach i cieniach popularności, walce z bylejakością niszczącą wizerunek Kościoła, a nade wszystko – o odpowiedzialności za JAKOŚĆ wszystkiego, co robisz w życiu.

Nie jesteś skazany

Grzegorz Czerwicki, Renata Czerwicka

34.90 zł

Opowiedziana w filmowy sposób historia byłego skazańca, który trafił na 12 lat za kraty, przeszedł ogromną przemianę i wydostając się z więzienia, dzięki pomocy Przyjaciela, dokonał niemożliwego.

Czarny Humor

ks. Bogusław Kowalski, ks. Piotr Pawlukiewicz

34.90 zł

Książka na podstawie bestsellerowego audiobooka – “Czarny Humor”
autorstwa ks. Piotra Pawlukiewicza oraz ks. Bogusława Kowalskiego. To lektura, przy której (gwarantujemy!) będziesz płakać ze śmiechu.

Z braku rodzi się lepsze…

ks. Piotr Pawlukiewicz, Renata Czerwicka

34.90 zł

Jedyna autobiografia ks. Piotra Pawlukiewicza! “Wywiad strumyk”, którego ks. Piotr udzielił Renacie Czerwickiej, tuż przed swoim nieoczekiwanym odejściem…

Jak się wygrywa wojny?

Marcin Jakimowicz

34.90 zł

Jak wygrać najbliższą bitwę, która Cię czeka? Jak poradzić sobie z osobistymi przeciwnikami – problemami, wyzwaniami, życiowymi przeszkodami? Przeczytaj książkę, która opowiada o MOCY zamieniającej słabość człowieka w ZWYCIĘSTWO.