Jak podjąć dojrzałą, dającą pokój decyzję? 26 lipca 2019

Damian Bugański jest trenerem personalnym, który łączy swoją pracę z pasją. Zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną promuje także poprzez swój kanał YouTube – Człowieku, RUSZ SIĘ!. Audiokonferencję „Wielka Ryba” otrzymał od jednego ze swoich klientów. Po latach od jej wysłuchania i wykonaniu ćwiczeń ze sweet spotami mówi: „Bardzo się cieszę, że miałem okazję wykonać to ćwiczenie, szczególnie, że był to bardzo istotny moment w moim życiu, gdzie mogłem podjąć różne decyzje, a z tego miejsca myślę, że podjąłem dobre.”

Damian jest kolejną osobą, której świadectwo pokazuje, w jaki sposób działa obietnica złożona przez o. Adama Szustaka OP – “Chciałbym dać Wam teraz narzędzie, które polega na tym, że człowiek siada i ODKRYWA. Będzie EUREKA. Naprawdę.” – zapewniał w 2014 roku o. Adam Szustak. Dzisiaj Damian podsumowuje „Myślę, że warto robić takie ćwiczenia i to regularnie. Po to, aby stawać się lepsza osobą i dzięki temu dawać też więcej innym ludziom.”.

O swojej drodze z „Wielką Rybą” i jej owocach Damian opowiada w poniższym materiale.

Książka o. Adama Szustaka „Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności – Lekcje Sary i Tobiasza” pomaga odkryć kształt własnej duszy – czyli to kim jesteś i do czego zostałeś powołany.

Ta książka ma na celu zapalić Cię do bardzo konkretnej pracy, którą po jej przeczytaniu będziesz chciał wykonać w swoim życiu. (…) Mam nadzieję, że podobnie jak mnie, tak i Tobie ta historia otworzy pewną niesamowitą ścieżkę w życiu, ścieżkę odpowiedzialności przynoszącej pokój i dającej szczęście” – o. Adam Szustak OP.