Jak podjąć dojrzałą, dającą pokój decyzję?

26 lipca 2019

Damian Bugański jest trenerem personalnym, który łączy swoją pracę z pasją. Zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną promuje także poprzez swój kanał YouTube – Człowieku, RUSZ SIĘ!. Audiokonferencję „Wielka Ryba” otrzymał od jednego ze swoich klientów. Po latach od jej wysłuchania i wykonaniu ćwiczeń ze sweet spotami mówi: “Bardzo się cieszę, że miałem okazję wykonać to ćwiczenie, szczególnie, że był […]

Damian Bugański jest trenerem personalnym, który łączy swoją pracę z pasją. Zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną promuje także poprzez swój kanał YouTube – Człowieku, RUSZ SIĘ!. Audiokonferencję „Wielka Ryba” otrzymał od jednego ze swoich klientów. Po latach od jej wysłuchania i wykonaniu ćwiczeń ze sweet spotami mówi: “Bardzo się cieszę, że miałem okazję wykonać to ćwiczenie, szczególnie, że był to bardzo istotny moment w moim życiu, gdzie mogłem podjąć różne decyzje, a z tego miejsca myślę, że podjąłem dobre.”

Damian jest kolejną osobą, której świadectwo pokazuje, w jaki sposób działa obietnica złożona przez o. Adama Szustaka OP – “Chciałbym dać Wam teraz narzędzie, które polega na tym, że człowiek siada i ODKRYWA. Będzie EUREKA. Naprawdę.” – zapewniał w 2014 roku o. Adam Szustak. Dzisiaj Damian podsumowuje “Myślę, że warto robić takie ćwiczenia i to regularnie. Po to, aby stawać się lepsza osobą i dzięki temu dawać też więcej innym ludziom.”.

O swojej drodze z „Wielką Rybą” i jej owocach Damian opowiada w poniższym materiale.

Książka o. Adama Szustaka „Wielka Ryba. Droga do odpowiedzialności – Lekcje Sary i Tobiasza” pomaga odkryć kształt własnej duszy – czyli to kim jesteś i do czego zostałeś powołany.

Ta książka ma na celu zapalić Cię do bardzo konkretnej pracy, którą po jej przeczytaniu będziesz chciał wykonać w swoim życiu. (…) Mam nadzieję, że podobnie jak mnie, tak i Tobie ta historia otworzy pewną niesamowitą ścieżkę w życiu, ścieżkę odpowiedzialności przynoszącej pokój i dającej szczęście” – o. Adam Szustak OP.

 

Wypowiedz się

KONTAKT

 


Renata Tokarz
Biuro Prasowe RTCK

 

Tel. +48 660 436 895
renata.tokarz@rtck.pl
www.rtck.pl

 

RTCK
ul. Zielona 27
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

 

Piotr Piwowar
podcast@rtck.pl

Kochani, w obecnej sytuacji rekomendujemy wybór najbardziej BEZPIECZNEJ opcji dostawy do Paczkomatu InPost.
Odbierając paczkę nie dotykaj panelu sterującego – otwórz skrytkę Paczkomatu® za pomocą aplikacji InPost z poziomu smartfona (aplikacja do pobrania w sklepach App Store i Google Play).
x