Gra o męską tożsamość w „Projekcie Eliasz” o. Adama Szustaka 21 stycznia 2020

“Projekt: Eliasz” o. Adama Szustaka jest opowieścią o mężczyznach, którzy mają zmieniać ten świat. Dziś w naszym podcaście rozmawiamy z Irkiem Trojanem o tym w jaki sposób karty “Droga Eliasza” mogą nam pomóc w misji zmieniania świata i grze o męską tożsamość. 

W 5. odcinku podcastu gościmy ponownie Ireneusza – twórcę materiałów w RTCK do pracy rozwojowej. W  rozmowie usłyszysz fragment konferencji o. Adama Szustaka pt. „Projekt: Eliasz”, oraz odpowiedzi m.in. na takie pytania:

  • Od czego zaczyna się budowanie męskiej tożsamości?
  • Kiedy lenistwo jest potrzebne i pożyteczne?
  • Jaką rolę spełnia biurko, łóżko i sauna w życiu mężczyzny?
  • Skąd przychodzą do nas najlepsze rzeczy?
  • Dlaczego możemy skapcianieć, jeśli się od nas nie wymaga?

 
Książkę „Projekt: Eliasz” o. Adama Szustaka wraz z kartami znajdziesz pod poniższym linkiem:

Projekt: Eliasz. Czym jest męska tożsamość?
 

O naszym gościu

Irek w społeczności RTCK pomaga Wam rozwijać się, projektując dodatki rozwojowe do niemal wszystkich ostatnich tytułów, które pojawiają się w naszej ofercie. Jest odpowiedzialny za ćwiczenia, zadania, gry rozwojowe, itp.

Z wykształcenia (WSFP Ignatianum) filozof, coach i doradca życia rodzinnego. Zawodowo, jak sam o sobie mówi, zajmuje się rozwiązywaniem problemów.

Wraz z żoną prowadzi parafialną poradnię rodzinną, gdzie służąc swoją wiedzą i pomocą w ciągu paru lat rozmawiali z ponad 300 parami (te liczby wciąż rosną) o relacjach, wartościach i wspólnym życiu.

Przez 3 lata formował się w zakonie Jezuitów, gdzie zafascynował się duchowością Ignacjańską. Dziś jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki nieco niesfornych dzieci.
 

Gdzie nas słuchać?

Aplikacje, w których posłuchasz naszego podcastu (kliknięcie w link przenosi na stronę podcastu RTCK):

Spotify 

iTunes

Google Podcasts

Anchor