Codzienna modlitwa daje pokój serca, cierpliwość i radość

20 sierpnia 2019

Czy możemy dać komuś coś cenniejszego od modlitwy? Czy możemy sami sobie zagwarantować coś cenniejszego od czasu spędzonego ze Stwórcą? Marek Zaremba w swoich życzeniach z okazji 10 lat RTCK dzieli się z naszą społecznością najważniejszą dla niego zasadą na drodze robienia tego, co się kocha! –  Zawsze zaczynam od siebie. Nie mogę obwiniać moich najbliższych za bark mojego szczęścia. […]

Czy możemy dać komuś coś cenniejszego od modlitwy? Czy możemy sami sobie zagwarantować coś cenniejszego od czasu spędzonego ze Stwórcą? Marek Zaremba w swoich życzeniach z okazji 10 lat RTCK dzieli się z naszą społecznością najważniejszą dla niego zasadą na drodze robienia tego, co się kocha!

–  Zawsze zaczynam od siebie. Nie mogę obwiniać moich najbliższych za bark mojego szczęścia. A co mi w tym najbardziej pomogło? Nie tysiące opasłych tomisk o tym jak sobie radzić w życiu, ale po prostu codzienna modlitwa na różańcu, której nauczyła mnie moja ukochana babcia Dominika! – zdradza Marek Zaremba.

Posłuchajcie o czym jeszcze w swoich życzeniach mówi Marek Zaremba!

Pamiętaj rób to, co kochasz, zło dobrem zwyciężaj i odmawiaj codziennie różaniec! – poleca Marek Zaremba, autor audiokonferencji “Przez żołądek do serca”.

Wypowiedz się

KONTAKT

 


Renata Tokarz
Biuro Prasowe RTCK

 

Tel. +48 660 436 895
renata.tokarz@rtck.pl
www.rtck.pl

 

RTCK
ul. Zielona 27
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

 

Piotr Piwowar
podcast@rtck.pl

Kochani, w obecnej sytuacji rekomendujemy wybór najbardziej BEZPIECZNEJ opcji dostawy do Paczkomatu InPost.
Odbierając paczkę nie dotykaj panelu sterującego – otwórz skrytkę Paczkomatu® za pomocą aplikacji InPost z poziomu smartfona (aplikacja do pobrania w sklepach App Store i Google Play).
x