Codzienna modlitwa daje pokój serca, cierpliwość i radość

20 sierpnia 2019

Czy możemy dać komuś coś cenniejszego od modlitwy? Czy możemy sami sobie zagwarantować coś cenniejszego od czasu spędzonego ze Stwórcą? Marek Zaremba w swoich życzeniach z okazji 10 lat RTCK dzieli się z naszą społecznością najważniejszą dla niego zasadą na drodze robienia tego, co się kocha! –  Zawsze zaczynam od siebie. Nie mogę obwiniać moich najbliższych za bark mojego szczęścia. […]

Czy możemy dać komuś coś cenniejszego od modlitwy? Czy możemy sami sobie zagwarantować coś cenniejszego od czasu spędzonego ze Stwórcą? Marek Zaremba w swoich życzeniach z okazji 10 lat RTCK dzieli się z naszą społecznością najważniejszą dla niego zasadą na drodze robienia tego, co się kocha!

–  Zawsze zaczynam od siebie. Nie mogę obwiniać moich najbliższych za bark mojego szczęścia. A co mi w tym najbardziej pomogło? Nie tysiące opasłych tomisk o tym jak sobie radzić w życiu, ale po prostu codzienna modlitwa na różańcu, której nauczyła mnie moja ukochana babcia Dominika! – zdradza Marek Zaremba.

Posłuchajcie o czym jeszcze w swoich życzeniach mówi Marek Zaremba!

Pamiętaj rób to, co kochasz, zło dobrem zwyciężaj i odmawiaj codziennie różaniec! – poleca Marek Zaremba, autor audiokonferencji “Przez żołądek do serca”.

Komentarze

  1. buy cialis Odpowiedz

    great put up, very informative. I ponder why the other specialists of this sector don’t realize this.
    You should proceed your writing. I am confident, you have a great readers’ base already!

Wypowiedz się

Sekretne życie Aniołów + DODATEK "7 Spotkań" gratis jeszcze przez:
x