Co z tym RTCK. Część ósma. START. 19 września 2020

Właśnie przeczytałem wszystkie części naszej serii “Co z tym RTCK”.
Sam jestem ZDUMIONY patrząc na to wszystko z perspektywy trzech lat. Zdumiony tym, jak Pan Bóg prowadzi swoje owce. 

Niesamowita reżyseria, dynamika, zmiany akcji. 

Cała seria zaczęła się 19 września 2017 roku od “apelu o POMOC”. Następnie było wskazanie na Ambicje. Tuż po nich bankructwa i korzenie. W kolejnym odcinku wojny. Rok później OWOCE, a dwa lata później totalny OGIEŃ.

Napisałem wtedy, że RTCK płonie. 

W dzisiejszym “odcinku” chciałbym sięgnąć kilkanaście lat wstecz. Roku 2007. Trafiłem wtedy do firmy, w której moim głównym zadaniem było promowanie przedsiębiorczości. Prowadziłem konferencje i fora przedsiębiorczości po całej Polsce, ale problem polegał na tym, że sam nie prowadziłem swojego biznesu.

Po dwóch latach pracy,  w nocy z 30 lipca 2009 roku trafiłem w Łagiewnikach (stąd zdjęcie) na fragment z 34 rozdziału Księgi Syracydesa, w którym było napisane, że:


Mąż, który podróżował, zna wiele rzeczy
i mądrze przemawiać będzie, kto ma wielkie doświadczenie.
Kto nie ma doświadczenia, wie mało,
a ten, kto podróżował, wzbogacił swą roztropność.
Wiele widziałem w moich podróżach
i więcej wiem, niż wypowiedzieć potrafię.

 

Obiecałem sobie wtedy, że nie będę więcej “przemawiał” dopóki SAM nie zgłębię “podróży” przedsiębiorczych, które będą przynosić konkretne OWOCE. 31 lipca 2009 roku postanowiłem, że założę wytwórnię muzyczną, która przerodziła się w obecne RTCK.

5 maja 2010 roku wydaliśmy pierwszą płytę.

Dzisiaj walczymy o tzw. lokomotywy sądecczyzny, czyli udział w gronie 100 największych firm, najbardziej przedsiębiorczego regionu w Polsce.

 

“Młyny Boże mielą powoli, ale dokładnie”.

Pan Bóg na przestrzeni tych 11 już lat, bardzo nam błogosławił. Mieliśmy bezpośredni dostęp do najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach. Zarówno od partycypacyjnego zarządzania biznesem, jezuickiego modelu przywództwa, jak i najwyższej jakości sprzedaży i marketingu.

Te trzy szkoły zarządzania: partycypacyjna, biznesowa i jezuicka, miały największy wpływ na obecny kształt naszej działalności.

Na kanwie tych trzech szkół zarządzania powstała “SZTUKA ROZPALANIA OGNIA”.
SYSTEMEM, który jest oparty zarówno na sprawdzonej i uniwersalnej WIEDZY, oraz naszym, wieloletnim już DOŚWIADCZENIU.

Poszczególne “lekcje”, to nie moje indywidualne ODKRYCIA. Moim autorskim projektem jest zebranie “tego” wszystkiego w całość. Bo “tego” nigdzie nie mogłem znaleźć. Albo miałem do czynienia z wiedzą stricte “misyjną” nie nastawioną na zysk, albo wiedzą stricte biznesową, nie nastawioną na prawdziwą misję i GODNOŚĆ każdego współpracownika.

“Sztuka rozpalania ognia” łączy i jedno i drugie i trzecie: MISJĘ, BIZNES i GODNOŚĆ.
Bo biznes, który płonie to dla mnie biznes, w którym się zarówno dobrze pracuje, do którego sami pracownicy lubią przychodzić od poniedziałku, do piątku, ale i taki, który jest turbo skuteczny.

Nawet jeśli brzmi to niewiarygodnie, to nasze doświadczenie potwierdza, że jest to możliwe.

Będę chciał się z Wami tutaj dzielić wiedzą, którą udało nam się zdobyć.
Będę to robił w formie WPISÓW blogowych, filmów na naszym kanale yt, oraz w formie programu w naszej Akademii RTCK.

Całą wiedzę, będę udostępniał TUTAJ za darmo, ale jeśli ktoś z Was chciałby zaangażować się na pełnej petardzie, to odsyłam do 8 tygodniowego kursu w Akademii, który będzie bardzo wymagający zarówno dla Was jak i dla mnie. W kursie oprócz WIEDZY, uczestnicy wykonują konkretne ĆWICZENIA, analizują konkretne case study RTCK mając dostęp do naszych najważniejszych DOKUMENTÓW (w tym do strategii generalnej i marketingowej), oraz konsultują wszystko bezpośrednio ze mną.  1 października 2020 rusza pierwsza edycja.

Wszystko zaczyna się od ISKRY, którą jest MISJA. O tym jak ją ODKRYĆ traktuje pierwsza lekcja, która dostępna jest tutaj.

Jeśli jesteście gotowi, to ROZPALAMY OGIEŃ.

Kamil Zbozień.