Cnota rodzi się z uczynków – a bidon to nie jest zwykły dodatek 7 stycznia 2020

Wiara rodzi się z tego, co się słyszy… A cnota rodzi się z uczynków! Posłuchaj 3. odcinka podcastu RTCK, w którym gościmy ważne ogniwo naszej ekipy – Ireneusza Trojana. 

Dziś porozmawiamy z Irkiem krótko o dodatkach rozwojowych do naszych tytułów. Będzie to odcinek wprowadzający do tematu, który będzie miał swoją kontynuację w następnych kilku odcinkach.

W programie:

  • Rozmowa  z Irkiem o dodatkach rozwojowych [ważny temat!]
  • Wyzwanie dla słuchaczy związane z naszymi dodatkami (czekają nagrody :))

 

Jeśli zainteresował Cię temat odcinka, lub chcesz, aby ktoś pomógł nam w „wyzwaniu” – udostępnij link w swoich mediach społecznościowych.

Krótko o Irku, czyli kim  jest gość odcinka?

Irek w społeczności RTCK pomaga Wam rozwijać się, projektując dodatki rozwojowe do niemal wszystkich ostatnich tytułów, które pojawiają się w naszej ofercie. Jest odpowiedzialny za ćwiczenia, zadania, gry rozwojowe, itp.

Z wykształcenia (WSFP Ignatianum) filozof, coach i doradca życia rodzinnego. Zawodowo, jak sam o sobie mówi, zajmuje się rozwiązywaniem problemów.

Wraz z żoną prowadzi parafialną poradnię rodzinną, gdzie służąc swoją wiedzą i pomocą w ciągu paru lat rozmawiali z ponad 300 parami (te liczby wciąż rosną) o relacjach, wartościach i wspólnym życiu.

Przez 3 lata formował się w zakonie Jezuitów, gdzie zafascynował się duchowością Ignacjańską. Dziś jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki nieco niesfornych dzieci.

Gdzie posłuchać?

Aplikacje, w których posłuchasz naszego podcastu (kliknięcie w link przenosi na stronę podcastu RTCK):

Spotify 

iTunes

Google Podcasts

Anchor