„Bogu ufać, swoje robić” św. Ignacy Loyola ft. Arkadio 31 lipca 2020

Ignacy Loyola inspiruje mnie już dobrych kilka lat. Wskazówki, które daje w swoich dziełach są praktyczne, życiowe i mega pomocne. Można powiedzieć, że cała moja płyta „Fundament” jest jedną wielką ignacjańską myślą, bo opowiada przecież o rekolekcjach na bazie ćwiczeń św. Ignacego – komentuje Arkadio zapraszając do posłuchania drugiego klipu serii #NieprzeciętnyŚwięty.

Posłuchaj utworu „Bogu ufać, swoje robić”:

Utwór zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.

 

Posłuchaj także pierwszego kawałka z serii #NieprzeciętnyŚwięty inspirowanego myślami prymasa Stefana Wyszyńskiego na RTCK TV .

 

Arkadio – raper, freestylowiec, mówca. Jest autorem siedmiu płyt, dwóch audiobooków i dwóch książek oraz pomysłodawcą ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Można go zobaczyć w programie “OCALENI” na TVP 1, gdzie swoim rapem przekazuje historie zaproszonych gości. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. W ciągu ostatnich 6 lat występował dla ponad 100 000 osób na ponad 600 wydarzeniach w kraju i poza jego granicami.

Szczęśliwy mąż i tata. Na drodze swojej kariery współpracował z wieloma cenionymi artystami. Byli to m. in. Kasia Moś, Marika, Krzysztof Antkowiak, Stanisław Sojka, Darek Malejonek, Wigor (MOR W.A.), Grzegorz Turnau, Natalia Niemen, Łukasz Golec, Litza i inni.

Płytę Arkadio „Fundament” znajdziecie TUTAJ.