Czy Matki Polki „siedzą w domu”? 26 maja 2020

To mogło wydarzyć się tylko dzisiaj! Z okazji Dnia Matki Arkadio i Ewa Novel dla wszystkich Matek w podziękowaniu za heroiczny wysiłek i z dedykacją dla zaangażowanych ojców w kawałku „Siedzą w domu”. Posłuchajcie koniecznie.

Narodowa kwarantanna uświadomiła wielu ojcom z jak licznymi obowiązkami w ciągu dnia zmaga się niemal każda kobieta. Temat ten jest tak ponadczasowy, że mimo tego, że sam utwór ukazał jest w związku z dzisiejszym świętem jego przekaz aktualny jest każdego dnia.

Nasze kochane kobiety i mamy – Dziękujemy! Za Wasz heroiczny wysiłek wkładany w wychowanie i pielęgnowanie:). To właśnie dla Was w podziękowaniu dzisiejsza premiera. „Nie polecam nikomu mówić matkom, że siedzą w domu…”  – napisał na swoim fanpage Arkadio.

Teledysk do „Siedzą w domu” to już czwarty klip z najnowszego krążka  Arkadio „Gdy nie widzi nikt”. Na płycie oprócz samego Arka usłyszycie gwiazdy z znane z polskiej sceny muzycznej, wśród nich in. Ewa Novel, Kasia Moś, Marika, Adam Sztaba (orkiestracje), Krzysztof Antkowiak czy Fisheclectic. W kolejnym numerze, który będziemy mieli dla Was już niedługo Artur Andrus, Misiek Koterskie i Piotr Baron (Saxofon). Z hip-hopowej sceny muzycznej goście Vix.N, Edzio, Bosski Roman czy Mixer.

Płytę „Gdy nie widzi nikt” z autografem Arkadio znajdziesz tutaj.