Jak zbudować relację z dzieckiem? 1 czerwca 2020

Z okazji dzisiejszego Święta dzieci tych małych i dużych mamy dla Was zasadniczo jedno życzenie. Kierujemy się tym, co sami usłyszeliśmy od p. Jacka Pulikowskiego. Życzymy Wam, aby Wasza relacja z dziećmi była RELACJĄ MIŁOŚCI, KTÓRA PRZETRWA DO KOŃCA ŻYCIA.

Jeżeli szukacie podpowiedzi na to, jak właśnie taką relację z dzieckiem zbudować to serdecznie polecamy książkę p. Jacka „Czy można dzisiaj dobrze wychować dzieci?”.

To książka, w której p. Jacek Pulikowski dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem rodzica, dziadka i opiekuna rodzin w poradni rodzinnej. Zebrane w jedną przejrzystą całość podpowiedzi i porady pomagają wdrożyć w domowe życie prosty plan, który pomoże w wychowywaniu dzieci każdego dnia.

Zbuduj ze swoim dzieckiem wyjątkową więź. Nieważne, czy dziecko właśnie się urodziło, czy ma już kilka lub kilkanaście lat. Nieistotne, czy przeszło już bunt dwulatka, czy za chwilę czeka go okres dojrzewania. Jeśli wdrożysz ten plan w życie, łatwiej będzie Wam rozmawiać na trudne tematy, reagować na złe zachowanie, czy kształtować dobre postawy u dziecka, ale także u siebie.

Chcesz poznać odpowiedź na pytanie: czy można dzisiaj dobrze wychować dzieci? Sprawdź.