Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w szkoleniu?

 

1. Odkryjesz swoje mocne strony i talenty i zaczniesz wykorzystywać je w swojej codziennej pracy. Dzięki temu zwiększysz swoją efektywność, wyniki i satysfakcję. Nie zawsze trzeba dokonywać rewolucji, czasem wystarczy porozmawiać ze swoim przełożonym i zmodyfikować swoje stanowisko pracy w sposób, który wspierał będzie zarówno Ciebie jak i firmę. To obopólnie korzystny układ i managerowie chętnie się na niego zgadzają.

 

2. Odkryjesz swoje pasje. Pewne pasje są dla Ciebie oczywiste, ale inne wymagają odkrycia. Odkryj to co sprawia Ci radość i zacznij organizować swoje życie zawodowe wokół “tego czegoś”. Rób to, co kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu.

 

3. Uzyskasz trwałą motywację wewnętrzną ugruntowaną na Twoich naturalnych predyspozycjach. Pójdziesz do przodu “bez spiny”, ale z konkretnym celem i obrazem siebie, który będzie codziennie “wyrywał Cię z łóżka”.

 

4. Uwierzysz w siebie a poprzez zastosowanie metody małych kroków zmniejszysz strach przed podjęciem działania w kierunku rozwoju swojego potencjału.
Dla kogo jest to szkolenie:

 

  • dla osób, które chcą odkryć swoją pasję i zacząć na niej zarabiać
  • dla osób które chcą żyć pełniej i budować swoje życie na swoich mocnych stronach i talentach
  • dla tych, którzy chcą nauczyć się wykorzystywać swoje naturalne predyspozycje
  • dla osób, które chcą się rozwijać
  • które poszukują co mają w życiu robić
Dla kogo nie jest to szkolenie:

 

  • dla osób, które znają swoje mocne strony i talenty i wykorzystują je na co dzień w działaniu
  • dla osób, które już “robią to co kochają” czyli żyją swoją pasją
  • dla osób, które nie chcą się rozwijać

Jak będzie przebiegać szkolenie?

 

W pierwszym etapie każdy uczestnik dostanie specjalny kod, który umożliwi dostęp do narzędzia diagnostycznego on-line (Talent Reflect) i przeprowadzenia badania swoich mocnych stron i talentów. Badanie obejmuje dwa etapy: samoocenę i tzw. feedback 360 stopni. Uczestnik szkolenia zaprosi 5 osób, które zostaną zaproszone, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące badanej osoby.

Kliknij tutaj i zobacz jak wygląda przykładowy raport Talent Reflect przygotowany przez firmę Westhill Consulting

 

W drugim etapie spotkamy się na całodniowym warsztacie. Podczas szkolenia popracujemy nad wynikami badań oraz przeprowadzimy serię ćwiczeń których celem będzie pogłębienie świadomości na temat swoich naturalnych predyspozycji (mocnych stron, talentów) i pasji oraz wyznaczenie kierunków rozwoju.

Agenda spotkania:

Kto poprowadzi szkolenie?

 

Nikodem Zegzda – trener, mówca, konsultant Talent Reflect. Przeprowadził kilkaset warsztatów, szkoleń i seminariów, w których uczestniczyły tysiące osób. W RTCK odpowiedzialny za tworzenie produktów szkoleniowych.

 

Ireneusz Trojan – konsultant Talent Reflect. Studiował filozofię na Akademii Ignatianum- specjalizacja etyka i coaching. Szkoli wolontariuszy i liderów NGO. Odpowiedzialny za proces HR (Zarządzanie wiedzą i talentami) w firmie RTCK. Prowadzi z żoną poradnię rodzinną.

Opinie o szkoleniu
 

Szkolenia Rób to co Kochasz: Pasje i Talenty w bardzo prosty, przejrzysty i trafny sposób pomogło mi usystematyzować wiedzę na temat moich talentów i mocnych stron. Zaskakujące było, że cecha, którą wcześniej postrzegałam wręcz jako jedną z moich wad, okazała się być moim talentem.”

– Paulina K.