ADAM SZUTAK OP – DOMINIKANIN, KAZNODZIEJA I AUTOR BESTSELLEROWYCH KSIĄŻEK

 

Adam Szustak OP (ur. 20 lipca 1978) to polski dominikanin, wędrowny kaznodzieja, vloger, pisarz i popularny rekolekcjonista. Zyskał rozpoznawalność dzięki swoim dynamicznym kazaniom poruszającym różnorodne tematy duchowe, moralne i społeczne. Jego styl kaznodziejski cechuje się bogatą wiedzą biblijną, klarownym przekazem oraz zdolnością do nawiązywania bliskiego kontaktu ze słuchaczami.

 

Ojciec Adam Szustak OP urodził się 20 lipca 1978 roku. Po ukończeniu szkoły średniej podjął studia w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Częstochowskiej. Po dwóch latach zdecydował się wstąpić do zakonu dominikanów. Święcenia kapłańskie przyjął w 2004 roku; w tym samym czasie zdobył tytuł magistra na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie.

 

Jako duszpasterz wspólnoty akademickiej „Beczka” w Krakowie oraz założyciel fundacji Malak, o. Adam angażuje się w rozwijanie życia duchowego i moralnego wśród ludzi różnych grup wiekowych.

 

Jednym z przełomowych momentów w jego karierze było założenie w 2014 roku kanału na YouTube o nazwie „Langusta na palmie”. Kanał ten przyniósł mu ogromną popularność i rozpoznawalność zarówno w kraju, jak i za granicą. W „Languście na palmie” dzieli się inspirującymi przesłaniami, które dotykają serc i umysłów tysięcy widzów.

 

O. Adam Szustak OP jest również cenionym autorem bestsellerowych książek i audiobooków. Jego publikacje, wydawane między innymi we współpracy z wydawnictwem RTCK, przyciągają czytelników szukających wartościowych treści o tematyce rozwoju osobistego i duchowego.

 

Jeśli chcesz poznać i wzbogacić swoje życie duchowe, sięgnij po książki i audiobooki autorstwa ojca Adama Szustaka OP. Odkryj pełen mądrości przekaz, który pomaga wielu ludziom w odkrywaniu sensu życia i umacnianiu więzi z Bogiem. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą listą naszych produktów i wybrania czegoś dla siebie, co zainspiruje i pomoże w duchowym rozwoju.