Źle znoszę krytykę – Jedyny taki wywiad ks. Pawlukiewicza [wideo]

18 października 2016

Źle znoszę krytykę – mówi szczerze ksiądz Piotr Pawlukiewicz w jedynym takim wywiadzie, w którym prawdopodobnie po raz pierwszy wprost odpowiada na pytania o to, co lubi i jaki jest prywatnie. W sieci można znaleźć bardzo dużo wypowiedzi księdza Piotra, jednak zdecydowana większość dotyczy konkretnych problemów i zagadnień związanych z miłością, wiarą, czy relacjami. Wiemy, że jego znakiem rozpoznawczym są […]

Źle znoszę krytykę – mówi szczerze ksiądz Piotr Pawlukiewicz w jedynym takim wywiadzie, w którym prawdopodobnie po raz pierwszy wprost odpowiada na pytania o to, co lubi i jaki jest prywatnie.

W sieci można znaleźć bardzo dużo wypowiedzi księdza Piotra, jednak zdecydowana większość dotyczy konkretnych problemów i zagadnień związanych z miłością, wiarą, czy relacjami. Wiemy, że jego znakiem rozpoznawczym są liczne anegdoty i duża dawka humoru. Legendarny już kaznodzieja lubi stawiać nam wyzwania, zachęcać, aby wielkie dzieła tworzyć małymi krokami i bez końca powtarza, że zawsze można podnieść się z upadku.

A jaki jest ks. Piotr, kiedy schodzi z mównicy? Jakiej słucha muzyki? Dlaczego chciał być konduktorem i czy ostrzega współdomowników, kiedy słucha muzyki na cały regulator?

Posłuchaj niezwykle szczerego wywiadu, który obejrzało już kilkanaście tysięcy osób:

Wypowiedz się