ZASADA #1. Zaufaj Bogu.

26 lipca 2017

25 lipca 2017 roku opublikowaliśmy na naszym FB, wpis  z cytatem Benjamina Franklina, który traktował o tym, że “Ten kto wprowadzi do spraw publicznych proste zasady chrześcijaństwa zmieni oblicze świata”. Jestem przekony co do tego, że to stwierdzenie jest i bardzo mocne i prawdziwe i dotyczy również życia osobistego. Ten kto wprowadzi do wszystkich swoich spraw, proste zasady chrześcijaństwa, zmieni […]

25 lipca 2017 roku opublikowaliśmy na naszym FB, wpis  z cytatem Benjamina Franklina, który traktował o tym, że “Ten kto wprowadzi do spraw publicznych proste zasady chrześcijaństwa zmieni oblicze świata”. Jestem przekony co do tego, że to stwierdzenie jest i bardzo mocne i prawdziwe i dotyczy również życia osobistego.

Ten kto wprowadzi do wszystkich swoich spraw, proste zasady chrześcijaństwa, zmieni oblicze swojego świata. Zmieni oblicze swojej rodziny, swojego otoczenia. Polski. Zmieni również swoje oblicze!
Pytanie jednak za 100 punktów: O JAKIE TO KONKRETNIE ZASADY CHODZI?
No to publikuję, inspirując się czytaniami z dnia! ?

 

ZASADA #1. Zaufaj Bogu!

 

W Psalmie 132, z dnia 26.07.2017 czytamy, że Pan złożył Dawidowi niezłomną obietnice, od której nie odstąpi.

Pytania, które warto sobie zadać dzisiaj to, czy Tobie też Bóg złożył jakieś obietnice? Bo On to robi. Pytanie czy je usłyszałeś?
Czy wierzysz Bogu? Bo to, że wierzysz w Boga może być oczywiste, ale czy wierzysz Bogu? Czy wierzysz w to, że jak On coś powie, to masz to bardziej pewne niż w banku szwajcarskim? Bank szwajcarski to pikuś przy obietnicy Stwórcy.

 

Czy ufasz Mu?

 

Setnik

Komentarze

 1. Adam Odpowiedz

  Zróbcie całą serię na ten temat. Potrzebuję tego akurat teraz!

  1. Setnik Odpowiedz

   Adam, będę się starał publikować w miarę regularnie. Na razie start jest OK, bo pojawiła się już zasada #2 :) Tutaj możesz przeczytać: https://www.rtck.pl/zasada-2-kto-ma-tamu-bedzie-dodane-i-nadmiar-miec-bedzie/

 2. MMM Odpowiedz

  Tego potrzebowałam, czekam na więcej.

  1. Setnik Odpowiedz

   Super. Będziemy publikować zatem więcej! :) Czytania z dnia to bezbrzeżna inspiracja…

Wypowiedz się

Książka "Nie jesteś skazany"
Z DODATKIEM ROZWOJOWYM GRATIS jeszcze przez:
x