Zamknij oczy, tylko tyle [WIDEO]

17 sierpnia 2016

Wychodzisz w góry i zdobywasz upragniony szczyt – dobrze smakuje, prawda? Świadomość osiągnięcia swojego celu tylko potęguję tę słodycz. Ale czy można zdobywać góry… zamykając po prostu oczy? Pewnie, że tak! Razem z ekipą RTCK i Januszem Sikorą-Sikorskim postanowiliśmy, że z okazji Światowych Dni Młodzieży chcemy stworzyć coś wyjątkowego: międzynarodowy singiel spotkań młodych ludzi z całego świata. Dlatego też, tekst […]

Wychodzisz w góry i zdobywasz upragniony szczyt – dobrze smakuje, prawda? Świadomość osiągnięcia swojego celu tylko potęguję tę słodycz. Ale czy można zdobywać góry… zamykając po prostu oczy?

Pewnie, że tak!

Razem z ekipą RTCK i Januszem Sikorą-Sikorskim postanowiliśmy, że z okazji Światowych Dni Młodzieży chcemy stworzyć coś wyjątkowego: międzynarodowy singiel spotkań młodych ludzi z całego świata. Dlatego też, tekst do niego jest napisany po angielsku – w języku „urzędowym” całego świata.
Sam bez wahania zgodziłem się na skomponowanie muzyki do słów. Pierwszą inspiracją stał się tytuł – bardzo radosny i żywiołowy – „Step up to the mountain”. Pomyślałem, że to musi być coś żywiołowego i prostego, aby nas, młodych, rozbujało i trafiło w samo serce. Nie było mi łatwo. Wciąż trafiały się jakieś przeszkody – głównie czasowe. Poza tym zarwane noce, bóle głowy, bezsenność i walka z własnym mózgiem, który w kółko powtarzał: „myśl o singlu!” i skutecznie zabraniał odpocząć. Ale w końcu się udało ;)

Nie wszyscy mogli uczestniczyć w spotkaniach z papieżem, nie każdy miał możliwość przyjazdu do Krakowa i zasmakowania tej świetnej atmosfery. Ale każdy może zamknąć oczy i poczuć, że Bóg naprawdę nas wspiera, zwłaszcza, jeśli mierzymy wysoko. Zwłaszcza, jeśli chcemy zdobyć szczyt.

Michał Ziomek

Wypowiedz się

Na okres kampanii PREZENTOWEJ wszystkie narzędzia rozwojowe dodajemy GRATIS.
Do końca świątecznej oferty zostało:
x