“Rób to co kochasz” w całej Polsce!

15 listopada 2018

Dzięki Fundacji LUCE i wsparciu finansowemu Ministerstwa Sprawiedliwości Arkadio realizuje projekt “Rób to co kochasz”. To seria spotkań z młodzieżą na terenie całej Polski, których celem jest przeciwdziałanie przyczynom przestępstw wśród młodzieży. Dotychczasowe spotkania odbyły się już m.in. w Gdańsku, Bielsku Białej, Warszawie, Rybniku, Barcicach, Nowym Sączu, Krynicy Zdrój, Piwnicznej Zdrój, Grybowie, Limanowej, Zbąszynku, Zakliczynie, Jazowsku, Muszynie, Złockim i Nawojowej. Pedagogów i nauczycieli zainteresowanych spotkaniem […]

Dzięki Fundacji LUCE i wsparciu finansowemu Ministerstwa Sprawiedliwości Arkadio realizuje projekt “Rób to co kochasz”. To seria spotkań z młodzieżą na terenie całej Polski, których celem jest przeciwdziałanie przyczynom przestępstw wśród młodzieży. Dotychczasowe spotkania odbyły się już m.in. w Gdańsku, Bielsku Białej, Warszawie, Rybniku, Barcicach, Nowym Sączu, Krynicy Zdrój, Piwnicznej Zdrój, Grybowie, Limanowej, Zbąszynku, Zakliczynie, Jazowsku, Muszynie, Złockim i Nawojowej. Pedagogów i nauczycieli zainteresowanych spotkaniem w swojej placówce zachęcamy do kontaktu. 
Główna cześć wystąpienia to wskazówki dla młodzieży co zrobić i jakie decyzje podejmować, aby być szczęśliwym i robić to co się kocha. Spotkanie uatrakcyjniają utwory wykonywane na żywo; szczególnie Freestyle (improwizowany hip-hop) przyciąga uwagę młodzieży.

Seria spotkań “Rób to co kochasz” ma bardzo konkretne założenia i cele do zrealizowania:
– Zwiększenie świadomości dotyczącej mocnych stron, talentów, pasji i predyspozycji zawodowych u uczniów.
– Zwiększanie świadomości dotyczącej negatywnych skutków działania substancji psychoaktywnych.
– Zwiększenie świadomości wagi więzi rodzinnych i wpływu środowiska na rozwój i poczucie szczęścia człowieka.
– Zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu czasu pracy nad swoimi talentami, pasjami i predyspozycjami na osiąganie sukcesu w danej dziedzinie.

 

Wypowiedz się

KONTAKT

 


Renata Tokarz
Biuro Prasowe RTCK

 

Tel. +48 660 436 895
renata.tokarz@rtck.pl
www.rtck.pl

 

RTCK
ul. Zielona 27
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

 

Piotr Piwowar
podcast@rtck.pl

Kochani, w obecnej sytuacji rekomendujemy wybór najbardziej BEZPIECZNEJ opcji dostawy do Paczkomatu InPost.
Odbierając paczkę nie dotykaj panelu sterującego – otwórz skrytkę Paczkomatu® za pomocą aplikacji InPost z poziomu smartfona (aplikacja do pobrania w sklepach App Store i Google Play).
x