Radość nie jest samobójczynią – ks. Marek 007 Dziewiecki 4 lutego 2020

Zawsze, gdy ks. Marek Dziewiecki przyjeżdża do nas wygłosić konferencję, to mówimy, że będzie u nas James Bond. Mówimy tak, ponieważ ks. Marek potrafić rozłożyć temat na czynniki pierwsze z chirurgiczną wręcz precyzją. W styczniu nasz gość przyjechał do RTCK, aby wykonać swoją misję – podpowiedzieć, jak WYGRAĆ swoje życie i być szczęśliwym. Ale uwaga: ks. Marek potrafi w bardzo elegancki sposób pozbawić nas wszelkich wymówek. Tak było i tym razem. 

Całkiem „przypadkiem” odcinek 007 nagraliśmy w dniu 27. stycznia 2020 pomiędzy dwoma konferencjami ks. Marka dla RTCK – po pierwszej konferencji „Zamykanie przeszłości, która boli„, na której dostaliśmy „ALGORYTM” działania w takich sytuacjach i ok. 30 minut przed drugą konferencją pt. „Pokonywanie trudności małżeńskich i rodzicielskich„, podczas której ks. Marek przybliżył nam modelowe ZASADY na radzenie sobie z trudnościami małżeńskimi i rodzicielskimi. Dzisiaj właśnie o tym. Posłuchajcie!

GOŚĆ PODCASTU

Ks. Marek Dziewiecki – doktor psychologii (Universita’ Salesiana, Rzym) i magister teologii (KUL), wykładowca, rekolekcjonista, dyrektor telefonu zaufania Diecezji Radomskiej, specjalista w dziedzinie profilaktyki i terapii uzależnień, autor ponad 60 książek i kilkunastu audiobooków o człowieku, rozwoju i wychowaniu – niezwykle wyrazisty, posiadający ogromną wiedzę kapłan.

Niewiele osób wie, że ksiądz Marek jest niesamowicie pogodnym i radosnym człowiekiem oraz czynnym sportowcem prowadzącym bardzo zdrowy tryb życia. Na każde z naszych spotkań przywozi świeże żarty i anegdoty. Jego konferencje to kopalnia złotych myśli, które potrafi ubrać w proste i poruszające zdania.

Z RTCK współpracuje od 2014r. Publikacja „Bóg vs cierpienie. Dlaczego Bóg nie chce abyś cierpiał?” to największy audiobookowy bestseller ks. Marka, który wierci serca i umysły przenikliwością wywodu o nie-cierpieniu.

PROWADZĄCY:
Piotr Piwowar
Ireneusz Trojan

Nasz podcast możesz posłuchać na platformach:

SPOTIFY 
iTUNES 
GOOGLE PODCASTS 
ANCHOR