Pan blisko jest. Muzyczny Adwent #1 [wideo]

28 listopada 2016

Czasami zamiast wielu słów wystarczy posłuchać kilku dźwięków… Zwłaszcza, kiedy czeka się na Kogoś bardzo, bardzo bliskiego, albo tęskni się za bliskością z Kimś. Już niedługo… bo Pan blisko jest. Zapraszamy na “Muzyczny Adwent” z RTCK, w którym przez 4 kolejne niedziele Adwentu utwory muzyczne będą Ci towarzyszyć w przeżywaniu tego wyjątkowego czasu. Autorskie kompozycje Michała Ziomka i Katarzyny Zbozień […]

Czasami zamiast wielu słów wystarczy posłuchać kilku dźwięków… Zwłaszcza, kiedy czeka się na Kogoś bardzo, bardzo bliskiego, albo tęskni się za bliskością z Kimś. Już niedługo… bo Pan blisko jest.

Zapraszamy na “Muzyczny Adwent” z RTCK, w którym przez 4 kolejne niedziele Adwentu utwory muzyczne będą Ci towarzyszyć w przeżywaniu tego wyjątkowego czasu.

Autorskie kompozycje Michała Ziomka i Katarzyny Zbozień oraz ich aranżacje znanych utworów poruszają temat obecności Boga w naszej codzienności, spotkania z Nim i doświadczania Jego bliskości.
To cztery wyjątkowe piosenki, które mogą być inspiracją, aby czas Adwentu przeżyć świadomie i być gotowym na dobrze nam znane Święta Bożego Narodzenia, które – jeśli dobrze się przygotujesz – możesz przeżyć jak nigdy wcześniej.

W pierwszym klipie do piosenki „Pan blisko jest” panuje klimat pełnego nadziei oczekiwania, przemyśleń, tęsknoty, ale nie smutku. To pieśń radości, przepełniona wiarą, że Pan jest blisko, w naszej codzienności… Jeśli tylko zechcemy to zauważyć.

Od wykonawców:

Chcielibyśmy, aby każdy kto posłucha tej piosenki wyczytał z niej przesłanie pełne radości, a zarazem pozwolił sobie na poczucie bezpieczeństwa wypływającego z faktu, że nigdy nie zostaniemy bez Niego i nie ma rzeczy nie do uniesienia – bo nasza moc jest w Nim.

Tekst piosenki:

Pan blisko jest oczekuj Go
Pan blisko jest w Nim serca moc.

1.Szczęśliwy ten kto nadzieje pokłada w Panu
Pan pochylił się nade mną i umocnił moje kroki.

2.Naucz mnie dróg Twoich Panie
Prowadź mnie ścieżkami swymi.
Naucz mnie dróg Twoich Panie.

Posłuchaj wyjątkowej aranżacji utworu “Pan blisko jest”

katarzynazbozien
Katarzyna Zbozień
– wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka muzyki w RTCK. Oprócz pracy w RTCK, śpiewa jako solistka w Sądeckim Chórze Gospel i zespole Lovely Day. Swój solowy talent rozwijała w Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalu.

 

michal_ziomekMichał „Miczu” Ziomek – muzyczny samouk, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, z wykształcenia psycholog, laureat wielu festiwali muzycznych, w tym m.in. zwycięzca Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w 2013 r. w Krakowie. Na co dzień współpracuje z RTCK jako kompozytor muzyki do audiobooków oraz materiałów promocyjnych.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Wypowiedz się

KONTAKT

 


Renata Tokarz
Biuro Prasowe RTCK

 

Tel. +48 660 436 895
renata.tokarz@rtck.pl
www.rtck.pl

 

RTCK
ul. Zielona 27
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

 

Piotr Piwowar
podcast@rtck.pl

Książka "Projekt Judyta" o. Adama Szustaka
Z “KARTAMI ROZWOJOWYMI” GRATIS jeszcze przez:
x