O SZKOLENIACH

Poprzez szkolenia pomagamy zarówno w całościowym rozwoju człowieka, jak i rozwoju biznesu na najwyższym możliwym poziomie.

DLACZEGO ROBIMY SZKOLENIA?
Aby jeszcze skuteczniej pomóc drugiemu człowiekowi w swoim indywidualnym rozwoju, lub rozwoju swojego biznesu. Organizowane przez nas konferencje i wydawane z nich audiobooki traktujemy jako solidną inspirację. Szkolenia natomiast traktujemy jako konkretną pracę do wykonania. Warsztat. To czas, abyś przy wsparciu trenera mógł wykonać konkretne ćwiczenia, skonsultować zdobytą wiedzę i wyjść z gotowym planem do działania.

 

JAK DZIAŁAMY?
Praca, w przeciwieństwie do konferencji, odbywa się w małych grupach (8-16), co pozwala na wykorzystanie dynamiki grupy i bardziej efektywne osiąganie celów szkoleniowych. Indywidualne podejście do każdej osoby i całego zespołu pomaga skuteczniej wydobyć potencjał uczestników.

CO NAS WYRÓŻNIA OD INNYCH SZKOLEŃ?
Podobnie jak wszystkie inne nasze działania, szkolenia zakorzenione są w chrześcijańskiej wizji świata i człowieka. Biblia jest bardzo precyzyjna co do podstawowego celu człowieka, którym jest Życie! Życie, które ma smak i które powinno być przeżywane pełną piersią. Aby takie życie stało się i Twoją rzeczywistością, potrzebujesz do tego solidnego rozwoju całej swojej osoby. Wierzymy, że będziemy w stanie Ci w tym pomóc.

 

Szkolenia biznesowe wyróżnia natomiast personalistyczne podejście do zarządzania, którego nauczenie się jest według badań ekspertów największym wyzwaniem dla obecnych przedsiębiorców. Praktykujemy to podejście od 2009 roku. Wiemy, że działa i przynosi wymierne korzyści zarówno społeczne jak i biznesowe. Może i w tym będziemy Ci w stanie pomóc?