O STYLU

RTCK STYL pomaga wyrazić główną ideę całej naszej marki RTCK – rób to co kochasz, poprzez autorskie koszulki, akcesoria i dodatki, które są tworzone bezpośrednio w RTCK, przez naszych wewnętrznych projektantów.

Chcemy tworzyć dla Ciebie rzeczy, które będą przypominać Ci o wartościach, którymi  żyjesz i które mogą inspirować Cię do lepszego życia. Projekt na koszulce, cytat na kubku, czy plakat typograficzny powieszony na ścianie Twojego domu, może przypominać Ci na przykład o tym, że “prawda bez miłości jest do wyrzucenia”, albo że “masz wszystko czego Ci potrzeba, by realizować swą życiową misję”. Możesz też po prostu nosić koszulkę z napisem “Robię to co kocham”.

 

Inspiracji mamy wiele. Ważne abyś wiedział, że poruszamy się w tylko i wyłącznie w seriach tematycznych skupionych wokół wizji i misji całej marki RTCK, które inspirują do życia w pełni. Każdy produkt nosi przekaz, wyrażający to kim jesteś i dokąd zmierzasz.

Staramy się, by doskonałość, o której dużo mówimy,  była również wyrażona w technicznej części naszych projektów. Dbamy o wysoką jakość, dobre materiały, solidne wykonanie. Wszystkie grafiki są naszymi autorskimi projektami. Każdy obraz na plakacie typograficznym jest osobno realizowany pod wybrany projekt. Pakowanie dla Ciebie naszych produktów, również sprawia nam ogromną przyjemność. Mamy dużą satysfakcję, gdy słyszymy od naszych klientów, że otrzymując paczkę, poczuli się tak, jakby odpakowywali prezent.

 

Generalnie każdy szczegół nas bardzo cieszy. Od pomysłu na produkt, przez jego produkcję, opakowanie i w konsekwencji informację zwrotną po otrzymaniu przesyłki.

 

Jeżeli zatem masz tylko ochotę, otaczaj się naszym stylem i rób to co kochasz.