O RTCK

Naszą misją jest pomaganie ludziom rozwijać się we wszystkich kluczowych sferach życia. Realizujemy to poprzez działalność w zakresie organizowania i wydawania konferencji, audiobooków, książek, muzyki, akcesoriów i dodatków, oraz bookując koncerty i wydarzenia dla naszych artystów.

Wydawnictwo RTCK
Od 2011 roku specjalizujemy się w organizacji konferencji i ich wydawaniu w formie audiobooków.

 

Do nowych tematów i serii zapraszamy najlepszych mówców, ciekawe osoby, znanych i cenionych w Polsce kaznodziejów, oraz specjalistów z szeroko rozumianej dziedziny rozwoju człowieka; prawdziwych pasjonatów życia.

 

Wśród naszych autorów są m.in.: Adam Szustak OP, ks. Piotr Pawlukiewicz, Jacek Pulikowski, ks. Marek Dziewiecki, śp. ks. Jan Kaczkowski, Szymon Hołownia i inni. Tutaj zobaczysz wszystkich naszych autorów.

 

Nasze publikacje mówią m.in.: o szeroko rozumianym rozwoju osobistym, budowaniu szczęśliwej rodziny, naprawianiu trudnych relacji, komunikacji, pokonywaniu strachu, emocjach, finansach osobistych, seksualności, męskości i kobiecości. Idea RTCK dotyczy każdego, kluczowego obszaru życia.

Agencja RTCK
W 2011 roku spotkaliśmy w Nowym Sączu Janusza Sikorę-Sikorskiego, który był wtedy w zarządzie (Chief Operating Officer) jednej z największych agencji koncertowych na Świecie. The Agency Group miało oddziały w takich miastach jak Londyn, Los Angeles, Nowy Jork, Toronto, Malmo, Nashville i Miami.

 

W grudniu 2014 roku, Janusz zgodził się na współpracę z RTCK, chcąc tym samym zająć się promocją polskich artystów i mówców na najwyższym poziomie i wykorzystując światowe standardy pracy w branży. To dlatego obszarem działania agencji jest nie tylko szeroko pojęty rynek muzyczny, ale także rynki wszelkich wystąpień na żywo.

 

Zobacz tutaj artystów i mówców, których aktualnie reprezentujemy i JAK działamy.

RTCK Akcesoria
Nasze akcesoria i dodatki to rzeczy, które będą przypominać Ci o wartościach, którymi  żyjesz i które mogą inspirować Cię do lepszego życia. Projekt na koszulce, cytat na kubku, czy plakat typograficzny powieszony na ścianie Twojego domu, może przypominać Ci na przykład o tym, że “prawda bez miłości jest do wyrzucenia”, albo że “masz wszystko czego Ci potrzeba, by realizować swą życiową misję”.

 

Staramy się, by doskonałość, o której dużo mówimy,  była również wyrażona w technicznej części naszych projektów. Dbamy o wysoką jakość, dobre materiały, solidne wykonanie. Wszystkie grafiki są naszymi autorskimi projektami.

 

Jeżeli zatem masz tylko ochotę, otaczaj się naszym stylem i rób to co kochasz.
Tutaj zobaczysz wszystkie nasze projekty.

Wartości RTCK
Warto je zaznaczyć w tym miejscu. Pierwszą zainspirowaliśmy się bezpośrednio od jezuitów. Jest nią AMDG (Ad Maiorem Dei Gloriam). Oznacza ona działanie na większą chwałę Pana Boga. A, że “Chwałą Boga jest człowiek żyjący pełnią życia” jak mawiał Św. Ireneusz, dlatego koncentrujemy się na rozwoju całego człowieka, o czym bezpośrednio traktuje kolejna z naszych wartości.

 

Całościowy rozwój człowieka. Nie można zatem mówić o podążaniu drogą RTCK fragmentarycznie, kiedy na przykład karierze zawodowej i wielkiemu majątkowi towarzyszy kompletny rozkład życia rodzinnego, brak wierności podstawowym zasadom moralnym i etycznym, czy wielki chaos w sferze duchowej. Droga RTCK to droga szczęśliwego życia, gdzie człowiek rozwija się we wszystkich kluczowych jego obszarach. To droga, która nie ma mety.

Trzecią wartością jest partycypacja. Dotyczy to bezpośrednio sposobu naszego zarządzania. Stawiamy na personalistyczne (nie przedmiotowe) traktowanie każdego współpracownika. Jest to alternatywny i innowacyjny sposób zarządzania, który propagujemy bezpośrednio z naszym ekspertem prof. Ryszardem Stockim. Wierzymy, że to kierunek, który może zmienić zasady gry w zarządzaniu i który jest przyszłością dla wielu firm zarówno w naszym kraju jak i zagranicą.

 

Czwartą wartością jest dążenie do doskonałości. Staramy się robić najlepiej to co robimy poprzez budowanie na naszych najsilniejszych stronach i talentach. Jakość naszych produktów i usług, jest dla nas bardzo ważna. Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin. Zarówno z autorami, których pozyskujemy, jak i doradcami z którymi współpracujemy. Sami również staramy się dążyć do eksperckości i być najlepsi w tym co robimy.