O czym marzy osoba bezdomna? – niezwykły wywiad [wideo]

27 lipca 2016

Pierwsze w życiu trzeba się dość potężnie ściorać, żeby potem, tak w cudzysłowie, tak na świeczniku być. Ale wszystko przyjmuję, z pokorą, taki zbieg wydarzeń, Boża reżyserka, po prostu – mówi Grzegorz, bezdomny. O czym marzy osoba bezdomna? Co czuje, kiedy utalentowany artysta przychodzi do niego i chce namalować jego portret, wysłuchać jego historii… ? Czego możemy nauczyć się od […]

Pierwsze w życiu trzeba się dość potężnie ściorać, żeby potem, tak w cudzysłowie, tak na świeczniku być. Ale wszystko przyjmuję, z pokorą, taki zbieg wydarzeń, Boża reżyserka, po prostu – mówi Grzegorz, bezdomny.

O czym marzy osoba bezdomna? Co czuje, kiedy utalentowany artysta przychodzi do niego i chce namalować jego portret, wysłuchać jego historii… ? Czego możemy nauczyć się od tych, którzy – wydawać by się mogło – stracili wszystko.

Marzenia mam takie, żeby założyć sobie rodzinę. I żeby oni mieli, nie takie, jak kiedyś ja, dzieciństwo. Żebym miał żonę, żebym miał dziecko. Żebym swój własny dom miał – Alan, bezdomny.

Czy naprawdę aż tak się RÓŻNIMY?

Zobacz wzruszający materiał, na którym bezdomni sportretowani przez Jacka Hajnosa do albumu RÓŻNICA opowiadają o swoich przeżyciach z tym związanych.

__________________________________________________________________________
a681d940100215.577271519a757

Więcej o projekcie na www.projektroznica.pl

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Wypowiedz się

Na okres kampanii PREZENTOWEJ wszystkie narzędzia rozwojowe dodajemy GRATIS.
Do końca świątecznej oferty zostało:
x