O czym marzy osoba bezdomna? – niezwykły wywiad [wideo]

27 lipca 2016

Pierwsze w życiu trzeba się dość potężnie ściorać, żeby potem, tak w cudzysłowie, tak na świeczniku być. Ale wszystko przyjmuję, z pokorą, taki zbieg wydarzeń, Boża reżyserka, po prostu – mówi Grzegorz, bezdomny. O czym marzy osoba bezdomna? Co czuje, kiedy utalentowany artysta przychodzi do niego i chce namalować jego portret, wysłuchać jego historii… ? Czego możemy nauczyć się od […]

Pierwsze w życiu trzeba się dość potężnie ściorać, żeby potem, tak w cudzysłowie, tak na świeczniku być. Ale wszystko przyjmuję, z pokorą, taki zbieg wydarzeń, Boża reżyserka, po prostu – mówi Grzegorz, bezdomny.

O czym marzy osoba bezdomna? Co czuje, kiedy utalentowany artysta przychodzi do niego i chce namalować jego portret, wysłuchać jego historii… ? Czego możemy nauczyć się od tych, którzy – wydawać by się mogło – stracili wszystko.

Marzenia mam takie, żeby założyć sobie rodzinę. I żeby oni mieli, nie takie, jak kiedyś ja, dzieciństwo. Żebym miał żonę, żebym miał dziecko. Żebym swój własny dom miał – Alan, bezdomny.

Czy naprawdę aż tak się RÓŻNIMY?

Zobacz wzruszający materiał, na którym bezdomni sportretowani przez Jacka Hajnosa do albumu RÓŻNICA opowiadają o swoich przeżyciach z tym związanych.

__________________________________________________________________________
a681d940100215.577271519a757

Więcej o projekcie na www.projektroznica.pl

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Wypowiedz się

Książka "Nie jesteś skazany"
Z DODATKIEM ROZWOJOWYM GRATIS jeszcze przez:
x