Nie mam już sił… A może trochę przesadzam?

7 grudnia 2016

Kolejny problem, znowu coś… Nie masz już sił. Narzekasz, użalasz się nad sobą. „No ile jeszcze”? – pytasz siebie, po czym siadasz w ciepłym pokoju, jesz kolację, w telefonie wyszukujesz numer do bliskiej osoby… i nie widzisz, że z tym co masz, jesteś w grupie 8% najbogatszych ludzi świata. „Nie miał już sił” to 14 singiel z serii #nierzadko.  Pierwszy […]

Kolejny problem, znowu coś… Nie masz już sił. Narzekasz, użalasz się nad sobą. „No ile jeszcze”? – pytasz siebie, po czym siadasz w ciepłym pokoju, jesz kolację, w telefonie wyszukujesz numer do bliskiej osoby… i nie widzisz, że z tym co masz, jesteś w grupie 8% najbogatszych ludzi świata.

„Nie miał już sił” to 14 singiel z serii #nierzadko.  Pierwszy raz w tej serii gościnnie pojawił się Frenchman. To już czwarty wspólny utwór tego duetu w historii. Jak zwykle przy tej współpracy pojawia się melodyjny refren w wykonaniu Frenchmana oraz zwrotka, która z innej perspektywy rzuca światło na myśl przewodnią utworu.

Od Arkadio:

Czemu życie jest takie ciężkie? Skąd te problemy? Jejku, jejku jak mi źle…

Czy nie przesadzamy czasami z tym narzekaniem?

Miejmy siłę, aby żyć radośnie.

Zamów preorder płyty ze zbiorem wszystkich kawałków z internetowej serii Arkadio #nierzadko

Zobacz 14 odcinek vloga #okijmichodzi:

Posłuchaj kawałka „Nie miał już sił”:

Arkadio – raper, freestyler, mówca. ocznik ’90, urodzony w Nowym Sączu. Autor pięciu płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”.

Frenchman – raper, w 2011 roku wydał płytę pt: “ŚWIADECTWO”. Były członek takich formacji jak Bass Medium Trinity i Jamal. Ambasador akcji “Jesteś z miłości”

Wypowiedz się