Moja książka – ćwiczenie rozwojowe

14 lipca 2020

Te ćwiczenia są dla każdego, bo każdy pisze swoją historię. Po przeczytaniu książki „Nie jesteś skazany” napisz swoją własną! Ułatwi Ci to ćwiczenie rozwojowe pt. „Moja książka”, opracowana przez Ireneusza Trojana, z którym rozmawiamy dzisiaj. Zapraszamy Cię do podjęcia wyzwania napisania swojej własnej historii o Tobie i obecności Pana w Twoim życiu. O historii przyjaźni z Bogiem i Jego prowadzenia. […]

Te ćwiczenia są dla każdego, bo każdy pisze swoją historię. Po przeczytaniu książki „Nie jesteś skazany” napisz swoją własną! Ułatwi Ci to ćwiczenie rozwojowe pt. „Moja książka”, opracowana przez Ireneusza Trojana, z którym rozmawiamy dzisiaj. Zapraszamy Cię do podjęcia wyzwania napisania swojej własnej historii o Tobie i obecności Pana w Twoim życiu. O historii przyjaźni z Bogiem i Jego prowadzenia. Jak to zrobić? O tym w podcaście.

W odcinku:

  • Czy każdy może być pisarzem?
  • Kto to jest kierownik duchowy i na czym polega rozmowa z nim?
  • O nauce dziękowania.
  • O Panu Bogu działającym incognito.
  • O „rytmie świstaka” w codziennym życiu.
  • O nauce zauważania działania Pana Boga w teraźniejszości.
  • O kairos, czyli momencie, gdy dotyka nas na chwilę Niebo.
  • Jak działa anioł stróż?

 
KSIĄŻKĘ “Nie jesteś skazany” Grzegorza i Renaty Czerwickich wraz z ćwiczeniem rozwojowym “Moja książka” znajdziesz tu: Nie jesteś skazany

Rozmawiają:

Ireneusz Trojan
Piotr Piwowar

Podcastu RTCK można posłuchać wszędzie :) m.in. na:

SPOTIFY
iTUNES
GOOGLE PODCASTS
ANCHOR

Wypowiedz się

“Wiara rodzi się z tego, co się słyszy” (Rz 10,17)

Podcast RTCK to miejsce, w którym możesz usłyszeć specjalnie wyselekcjonowane i często niepublikowane dotąd treści RTCK, rozmowy z naszymi autorami, nasze autorskie audycje RTCK i wiele wiele więcej! :)

Jeśli chcesz zaproponować ciekawe dla Ciebie tematy, podzielić się swoją opinią o naszych audycjach albo skontaktować się z nami – napisz do nas koniecznie:

podcast@rtck.pl

PODCASTY WIDEO

Książka "4 wymiary uzdrowienia" Aleksandra Bańki
Z DODATKIEM ROZWOJOWYM GRATIS jeszcze przez:
x