Ks. Piotr „Rewolwerowiec” Pawlukiewicz jeszcze raz o sprawach najważniejszych 24 marca 2020

“… gdyby mnie dzisiaj biskup wezwał i powiedział: Piotr, nie wolno Ci głosić kazań, to bym chyba się zachował, jakbym młotkiem w głowę dostał. Dumnie to brzmi, ale jestem jak rewolwerowiec wynajęty przez Pana Boga. Idzie na dziki zachód, jak w Nowym Sączu i tu robi strzelaninę z najemnikami”. 

Kochani,
współpraca z ks. Piotrem Pawlukiewiczem była dla nas ogromnym zaszczytem i błogosławieństwem. Od soboty myślimy o wszystkim, co nam zostawił i kim dla nas był…

Jego przesłanie “Świat w pierwszej kolejności, potrzebuje ludzi żywych, którzy robią to, co ich ożywia”, które Kamil usłyszał w 2007 roku, dało początek naszym działaniom.

Nie było łatwo namówić go na współpracę :slightly_smiling_face: Udało się to dopiero w 2015 roku (po kilku latach prób) naszej redaktor naczelnej Renacie Czerwickiej, z którą ks. Piotr bardzo się polubił… Z czasem to on sam dzwonił do niej z pomysłem na nowy projekt.
Dzisiaj zostawiamy Was z przesłaniem z naszej ostatniej wspólnej książki, i jeszcze raz namawiamy Was do wysłuchania tamtej rozmowy:

“Bądź marką jakiej potrzebuje świat! Świat potrzebuje Twojego świadectwa”. 

Całość przesłania przeczytacie tutaj: „Ty jesteś marką” ks. Piotr Pawlukiewicz

Wszystkie publikacje ks. Piotra Pawlukiewicza w RTCK dostępnej TUTAJ

Naszego podcastu możesz posłuchać m.in. na:
SPOTIFY
iTUNES
GOOGLE PODCASTS
ANCHOR