Jak rozpoznać wypalenie zawodowe? [wideo]

23 listopada 2016

Kiedy możesz czuć się wypalony? Jak to rozpoznać i jak radzić sobie z poczuciem, że Twoja praca nie ma sensu? W dwunastym singlu z serii #nierzadko Arkadio stawia pytanie: Czy pracujesz, aby żyć? Czy żyjesz, aby pracować? Od Arkadio: To chyba największy bezsens, jaki może spotkać człowieka – trwać w bezsensownej pracy. To tutaj spędzamy wielką (czasami większą) część naszego […]

Kiedy możesz czuć się wypalony? Jak to rozpoznać i jak radzić sobie z poczuciem, że Twoja praca nie ma sensu? W dwunastym singlu z serii #nierzadko Arkadio stawia pytanie: Czy pracujesz, aby żyć? Czy żyjesz, aby pracować?

Od Arkadio:

To chyba największy bezsens, jaki może spotkać człowieka – trwać w bezsensownej pracy. To tutaj spędzamy wielką (czasami większą) część naszego życia. Pomijając okresy przejściowe – nie możemy dać się wypalić i zepchnąć na margines naszych marzeń.

Nie wierze, że naszym zadaniem jest tylko przynieść pieniądze do domu.

Oczywiście, one są potrzebne, ale to nie wszystko!
Więcej myśli w tym temacie w utworze.

W odpowiedzi na liczne prośby słuchaczy – powstanie płyta #nierzadko! Uruchomiona jest już przedsprzedaż płyty. ZOBACZ TUTAJ:
O cyklu #nierzadko
Arkadio postawił sobie cel, aby co poniedziałek wypuszczać nowy singiel. Na  facebooku Arkadio pojawił się także plan dla słuchacza na cały tydzień. W nim poza singlem cieszący się ogromnym zainteresowaniem ”tłusty freestyle” (słuchacze wrzucają temat na żywo, a raper podczas transmisji live tworzy rymy na tematy z komentarzy), vlog i inne atrakcje. Bardzo warto zajrzeć!

Obejrzyj vlog:

Posłuchaj kawałka “Epidemia wypalenia”:

Wypowiedz się