A TY? CO TAK NAPRAWDĘ KOCHASZ?

My specjalizujemy się w organizacji i wydawaniu konferencji, książek, muzyki i akcesoriów, 

które pomagają odkryć Twoje powołanie i rozwijać się na każdym z jego kluczowych poziomów.

MISJA

odkryj
swoje
powołanie

AGENCJA

zaproś naszego
mówcę lub zespół
muzyczny

SKLEP

kup konferencje,
książki, muzykę,
akcesoria

KIM JEST DLA NAS OSOBA, KTÓRA ROBI TO, CO KOCHA? 

Mówiąc najogólniej – osoba szczęśliwa. Nie można mówić o podążaniu drogą RTCK, kiedy na przykład karierze zawodowej i wielkiemu majątkowi

towarzyszy kompletny rozkład życia rodzinnego, zdrowia, brak wierności podstawowym zasadom moralnym i etycznym, czy wielki chaos w sferze duchowej.

Droga RTCK to droga szczęśliwego życia, gdzie człowiek rozwija się na wszystkich poziomach swojego powołania. 

“Chwałą Boga jest człowiek żyjący w pełni” – Św. Ireneusz.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI:

ODBIERZ DARMOWĄ AUDIOKONFERENCJĘ I ROZPOCZNIJ ROZWÓJ Z RTCK

Ja nazywam się Kamil Zbozień i będę Cię oprowadzał po całym świecie RTCK. Podaj swój adres e-mail, abym mógł wysłać Ci w formie newslettera zestaw na start. Dla wszystkich, którzy chcą się z nami rozwijać, przygotowałem:

 

 1. Darmowy dostęp do jednej z naszych bestsellerowych audiokonferencji.
 2. Wprowadzenie do RTCK i specjalne warunki dla społeczności.
 3. Informacje o naszych produktach i usługach, które realnie podnoszą jakość Twojego życia i to na każdym z poziomów Twojego powołania.

ZOBACZ OWOCE NASZEJ PRACY. POMAGAMY TAKIM JAK TY

 • W ROZWOJU ZAWODOWYM

  Przeszedłem drogę od zera, do międzynarodowych sukcesów w jeździectwie konnym. Wchodząc jednak w poważne, dorosłe życie, zostawiłem swoją pasję i talent. Zająłem się “produkcją pieniążków”. Jak spotkałem się z RTCK, to w pierwszej chwili pomyślałem: ok, fajnie mówią, ale czy oni tak naprawdę znają się na życiu. “Rób to, co kochasz”, nie dawało mi jednak spokoju. Długo by opowiadać, ale pod ich wpływem postanowiłem wrócić do pasji i talentów. Wystawiłem firmę na sprzedaż i dzisiaj, znowu robię to, co kocham. Prowadzimy profesjonalną stajnię sportową “Pakuła horses”.

  Marcin Pakuła
 • W ROZWOJU RELACJI

  Uważam, że wasze audiobooki są bardzo pomocne dla małżeństw również w kryzysie. Rozdałam je przyjaciołom i wszyscy się bardzo pozytywnie wypowiadali na ich temat. Jedno małżeństwo, które już ze sobą nie mieszkało, po wysłuchaniu postanowiło pójść na terapię. Pracują nad sobą, podjęli walkę… Dobrze, że jesteście, bo potrzeby w tym zakresie są ogromne.

  Alicja Witkowska
 • W ROZWOJU FINANSÓW

  Ja dzięki Waszym materiałom w ciągu 4 miesięcy zrobiłem szkolenia potrzebne mi do bardziej produktywnej pracy. Teraz wyrabiam premię, wyremontowałem mieszkanie, mam finanse żeby dalej się szkolić. Moim marzeniem jest własna firma. Teraz mogę o siebie bardziej zadbać od strony charakteru np. przemawiać publicznie w jednej z organizacji, co też kosztuje. Dzięki temu stałem się też pewniejszy siebie, co spowodowało, że pojawiła się moim życiu ta “złotowłosa”. Na jednej z waszych płyt zapadły mi w pamięć słowa “po prostu zacznij” masz wszystko czego Ci trzeba”. I to wywołało lawinę.

  Dawid Kołdon
 • W ROZWOJU OSOBY

  Trochę miałam w życiu pod górkę i potrzebowałam naładować na nowo energię, aby sobie przypomnieć o swojej kobiecości. Słuchałam “Judyty” i “Estery” o. Adama Szustaka.
  To co robią w RTCK zawsze mi pomaga i dzieją się cuda :)

  Patrycja Oleszek
 • W ROZWOJU DUCHOWYM

  Zmarł niedawno mój ojciec, z którym byłem bardzo związany. W pokoju obok leży całkowicie sparaliżowana matka, którą się opiekuję od lat. To, że nie mam kryzysu, jest obok różańca, także skutkiem działalności RTCK. Tych wielu godzin w słuchawkach na uszach, gdy z zapartym tchem słuchałem audiobooków ojca Adama Szustaka, gdy śmiałem się z anegdot ks. Pawlukiewicza i ks. Kowalskiego. Pod ich wpływem, planowałem niejedną zmianę w życiu i ją zrealizowałem.

  Marcin Bierkowski
 • Marcin Pakuła
 • Alicja Witkowska
 • Dawid Kołdon
 • Patrycja Oleszek
 • Marcin Bierkowski

CO KONKRETNIE ROBIMY?

300 000

TYLE AUDIOBOOKÓW ORAZ KSIĄŻEK
SPRZEDALIŚMY DO TEJ PORY

250

KONFERENCJI, SPOTKAŃ
I KONCERTÓW JUŻ ZORGANIZOWALIŚMY

17

EKSPERTÓW Z RÓŻNYCH DZIEDZIN
ŻYCIA WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z NAMI
NA CO DZIEŃ

1

IDEA. POMÓC CI ROBIĆ TO, CO
PRAWDZIWIE KOCHASZ!

SZCZEGÓŁY ZESTAWU NA START

 1. Darmowa audiokonferencja w wersji cyfrowej MP3, którą odbierzesz tuż po zapisaniu się. Każda z nich nawiązuje do konkretnego poziomu Twojego powołania: świętość, relacje, praca.
  Nie znasz hierarchii swojego powołania? Przejdź tutaj do strony “MISJA”.
 2. Wprowadzenie do RTCK.
 3. Informacja o specjalnych warunkach zakupowych dla społeczności RTCK.