Rób to co kochasz

Projekt „Rób to co kochasz!” poprzez 12 edukacyjnych wydarzeń prowadzonych przez grupę Arkadio, promuje polskie przemysły kreatywne wśród młodzieży w wieku od 13 do 25 lat, inspirując do odkrywania pasji i talentów i realizacji ich również w przestrzeni przemysłów kreatywnych. Wydarzenia składają się z wykonywanych na żywo przez grupę Arkadio autorskich utworów muzycznych i historii życia artysty, oraz propozycji pierwszych kroków na drodze opartego o swoje talenty i silne strony.

Projekt Rób to co kochasz! – Edukacyjny projekt promowania, profesjonalizacji i profilaktyki w obszarach polskich przemysłów kreatywnych wśród młodzieży, dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, ze środków pozostających w dyspozycji Dyrektora Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych, w ramach programu Rozwój Sektorów Kreatywnych 2023.

Rekrutacja

Aby przystąpić do projektu wystarczy wysłać wiadomość e-mail o tytule “zgłoszenie do projektu – “Rób to co kochasz” podając dane placówki która jest chętna wziąć udział w projekcie, a także wiek i liczebność potencjalnych uczestników projektu.

 

Zgłoszenie należy wysłać na adres: [email protected]

 

Po więcej informacji oracji oraz w razie chęci zgłoszenia do projektu drogą telefoniczną prosimy o kontakt z głównym projektu.

Kontakt

Biuro Projektu znajduje się w Nowym Sączu, przy ul. Zielonej 27 i jest otwarte dla interesantów, z możliwością indywidualnego umówienia się na spotkanie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16:00.
Koordynator Główny Projektu – Adrian Wieczorek
tel. 693 425 515
mail: [email protected]