30 twarzy Maryi

ks. Mateusz Dudkiewicz

58.90 zł 39.90 zł

 

Dla Mamy, dla której relacja z Maryją jest ważna, ale także dla tej, która dopiera chce ją poznać. Podaruj tę książkę swojej mamie, aby poznała nieznane oblicza Matki Jezusa i dzięki temu zachwyciła się swoim kobiecym pięknem. Ta lektura pomoże jej na nowo rozpalić relację z Bogiem i najbliższymi.

 

Do książki ZA DARMO dołączamy ćwiczenia rozwojowe w formie pliku PDF do wydrukowania na dowolnej drukarce.

TalenTY – odkryj, rozwiń, zbierz owoce

Izabela Antosiewicz

63.90 zł 44.90 zł

 

Dla Mamy, która jest „freakiem” rozwoju osobistego ;) Ta książka pomoże jej odkryć talenty własne i bliskich jej osób. Znajdzie w niej mnóstwo inspiracji i motywacji do tego, aby patrzeć na siebie i otaczające ją osoby przez pryzmat jedynych w swoim rodzaju Bożych darów. Podaruj tę książkę swojej mamie, aby pomóc jej w docenieniu siebie i jej mocnych stron oraz w budowaniu silnej, pełnej miłości rodziny, której członkowie przekonani są o swojej wartości.

 

Do książki ZA DARMO dołączamy ćwiczenia rozwojowe w formie pliku PDF do wydrukowania na dowolnej drukarce.

Sekretna Trylogia

Aleksander Bańka

176.70 zł 88.00 zł

 

Zaskocz swoją Mamę przepiękną trylogią dra Aleksandra Bańki, który w jasny i obrazowy sposób porusza temat najgłębszych tajemnic otaczającej nas rzeczywistości duchowej. To książka dla Mamy, która szuka odpowiedzi na pytania dotyczące nieba i piekła, aniołów i złych duchów. Podaruj te książki swojej Mamie, aby pomóc jej w budowaniu relacji z Aniołem Stróżem, radzeniu sobie z życiowymi trudnościami i dostrzeżeniu śladów Królestwa Niebieskiego w jej życiu i otaczającej ją rzeczywistości.

 

Kupując ten pakiet otrzymasz ZA DARMO aż 3 zeszyty praktycznych ćwiczeń rozwojowych dla Twojej Mamy.

Pakiet Na Chwałę

Marcin Zieliński

108.80 zł 69.90 zł

 

Dla Mamy, której relacja z Panem Bogiem jest źródłem szczęścia i spełnienia. Te książki to idealny prezent dla Mamy, która chce nauczyć się regularnej modlitwy oraz dla tej, która chce swoją modlitwę rozwijać. Każda z Mam, która zmaga się z rozproszeniami w trakcie modlitwy, zniechęceniem i trudnościami doceni te treści. Podaruj swojej Mamie te książki, aby mogła odkryć jak Pan Bóg działa i jakie niesamowite dzieła może uczynić, jeżeli tylko szczerym sercem zacznie Go uwielbiać.

 

Podaruj swojej Mamie ten pakiet książek, a otrzyma od nas ZA DARMO karty rozwojowe oraz zeszyt ćwiczeń rozwojowych, które pomogą jej w coraz lepszym praktykowaniu modlitwy uwielbienia.

Bestsellery ks. Piotra Pawlukiewicza

ks. Piotr Pawlukiewicz

117.80 zł 69.90 zł

 

Idealny prezent dla Mamy, która ceni nauczanie legendy polskiego kaznodziejstwa – ks. Piotra Pawlukiewicza. W tych książkach znajdzie zrozumienie, które pomoże jej uwolnić się od ciężarów, które nosi. Podaruj swojej Mamie te treści, aby zapragnęła żyć świętym życiem na wzór Jezusa.

 

Do każdej książki ZA DARMO dołączamy dedykowany zeszyt praktycznych ćwiczeń rozwojowych.

Rozmowa

Beata Kołodziej

63.90 zł 44.90 zł

 

Która z Mam nie lubi rozmawiać? ;) Ale czy każda wie, jak robić to w sposób pełen miłości i szacunku? Ten życiowy i praktyczny poradnik uczy jak rozmawiać w sposób dojrzały, szanując granice rozmówcy. Podaruj tę książkę swojej Mamie, jeżeli interesują ją zagadnienia z zakresu budowania zdrowych relacji i rozmowy lub wtedy… gdy wiesz, że powinny ją zainteresować ;)

 

Do książki ZA DARMO dołączamy dedykowany zeszyt praktycznych ćwiczeń rozwojowych, który pomoże jej zdobyć bezcenne umiejętności i zostać mistrzem rozmowy!

Rozplątani

o. Adam Szustak OP

58.90 zł 39.90 zł

 

Ta książka to sprawdzony prezent dla Mamy, której bliskie sercu są relacje i budowanie ich w sposób zdrowy, trwały i szczęśliwy. Podaruj te treści Twojej mamie, jeżeli wiesz, że zmaga się z trudnościami w relacjach, aby odkryła i nauczyła się najlepszego – bo pochodzącego od samego Jezusa – sposobu naprawiania trudnych relacji w rodzinie, wśród przyjaciół lub współpracowników.

 

Do książki ZA DARMO dołączamy dedykowany zeszyt praktycznych ćwiczeń rozwojowych, które uzupełniają treść książki o praktykę i niosą realną obietnicę zmiany na lepsze w życiu i relacjach.

Estera

o. Adam Szustak OP

58.90 zł 39.90 zł

 

Dla Mamy, która ceni kobiece piękno i każdego dnia chce je w sobie odkrywać. Podaruj swojej Mamie tę książkę, a dzięki niej dowie się, jak w prawdziwy sposób odnaleźć piękno i jak przy jego pomocy ocalać otaczający świat.

 

Do książki ZA DARMO dołączamy dedykowane karty rozwojowe, dzięki którym dowie się na czym polega odkrywanie w sobie gracji, opanuje sztukę mówienia “nie”, pozna królewskości swojej osoby i dostrzeże boską cząstkę w sobie.

Metoda 7 kluczy + Planery zdrowia (1+1 gratis)

Marek Zaremba

104.70 zł 59.90 zł

 

Idealny prezent dla Mamy, która potrzebuje zadbać o swoje zdrowie! Dzięki autorskiej metodzie Marka Zaremby – profesjonalnego dietetyka i dietoterapeuty, autora bestsellerów takich jak Jaglany Detoks czy Zatrzymaj Hashimoto, pomożesz swojej Mamie odzyskać zdrowie, witalność i chęć do pełniejszego życia!

 

Podaruj swojej Mamie tę książkę wraz z „Planerem zdrowia”, a my zupełnie ZA DARMO dodamy dla niej drugi planer, aby przez aż 14 tygodni mogła pracować nad swoimi nawykami, będąc na drodze do dobrego zdrowia.

Komunikacja. Kochaj i mów co chcesz

ks. Marek Dziewiecki

63.90 zł 44.90 zł

 

Dla Mamy, dla której ważna jest bliskość i rozmowa. To książka o tym jak komunikować się, żeby inni ludzie mieli szansę nas rozumieć oraz w jaki sposób wsłuchiwać się w to, co całym sobą mówi do nas drugi człowiek, by czuł się przez nas rozumiany i chroniony naszą miłością. Podaruj tę książkę swojej mamie, jeśli ceni czas spędzony na rozwijaniu swoich interpersonalnych umiejętności.

 

Do książki ZA DARMO dołączamy dedykowany zeszyt praktycznych ćwiczeń rozwojowych „Trening zrozumienia”, które pozwolą w praktyce przetestować treść książki.