Odwiedź nas!

ul. Zielona 27
33-300 Nowy Sącz

Skontaktuj się z nami!

T 531 009 119
M kontakt@rtck.pl

Godziny pracy

Poniedziałek – Piątek:
8.00 – 16.00

Biuro obsługi klienta

Zamówienia sklepowe

531 009 119
kontakt@rtck.pl

 

 

Dane firmy

RTCK Kamil Zbozień

ul. Zielona 27 (WSB-NLU, budynek C, parter – 002)
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734-328-68-44

 

Nr konta w ING Bank Śląski:
33 1050 1722 1000 0023 2612 7152

 

IBAN: PL 33 1050 1722 1000 0023 2612 7152
SWIFT: INGBPLPW

RTCK WYDAWNICTWO

REDAKTOR NACZELNA

Renata Czerwicka
renata.czerwicka@rtck.pl

SPRZEDAŻ I DYSTRYBUCJA

Grzegorz Czerwicki
882 773 535
grzegorz.czerwicki@rtck.pl

 

Jacek Kowalski
534 250 450
jacek.kowalski@rtck.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Anna Biernat Bochenek
883 250 350
anna.biernat@rtck.pl

RTCK AGENCJA

BOOKING KONCERTÓW I WYDARZEŃ

Adrian Wieczorek
693 429 515
adrian.wieczorek@rtck.pl
agencja@rtck.pl

 

 

Biuro Prasowe RTCK

Renata Tokarz
660 436 895
renata.tokarz@rtck.pl