Czekam na Ciebie. Muzyczny Adwent #2

5 grudnia 2016

Wśród ciągłego zabiegania, a przede wszystkim braku czasu dla siebie, często tracimy kontakt z rzeczywistością, z własnym „ja”, z Panem Bogiem… Bombarduje nas reklamowy i technologiczny potok słów. Czego nam tak naprawdę potrzeba? “Czekam na Ciebie” to drugi utwór przygotowany w ramach Muzycznego Adwentu. Od wykonawcy: Dziś wyraźnie widać potrzebę zatrzymania się, chwili wytchnienia, zajrzenia do swoich myśli. Jesteśmy aż […]

Wśród ciągłego zabiegania, a przede wszystkim braku czasu dla siebie, często tracimy kontakt z rzeczywistością, z własnym „ja”, z Panem Bogiem… Bombarduje nas reklamowy i technologiczny potok słów. Czego nam tak naprawdę potrzeba?

“Czekam na Ciebie” to drugi utwór przygotowany w ramach Muzycznego Adwentu.

Od wykonawcy:

Dziś wyraźnie widać potrzebę zatrzymania się, chwili wytchnienia, zajrzenia do swoich myśli. Jesteśmy aż za często zmęczeni, utrudzeni, boimy się braku czasu.

I wtedy przychodzi Bóg. Po cichu, bez pośpiechu. Przychodzi w swym ubóstwie i zarazem w chwale!

Tekst piosenki:

Czekam na Ciebie tu,
Wśród potoku słów
Cały świat pada do stóp
By oddać hołd
Swemu Bogu Najwyższemu.

Czekam na Ciebie tu,
Wśród potoku słów
Cały świat pada do stóp
By oddać Ci hołd

Cały świat błogosławi Ciebie
Ty, który mieszkanie w niebie masz
I przychodzisz, by zbawić lud
By uczynić z życia cud.

Posłuchaj piosenki „Czekam na Ciebie”.
Słowa i muzyka: Michał Ziomek
Wykonanie: Michał Ziomek, Katarzyna Zbozień

michal_ziomek
Michał „Miczu” Ziomek – muzyczny samouk, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, z wykształcenia psycholog, laureat wielu festiwali muzycznych, w tym m.in. zwycięzca Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w 2013 r. w Krakowie. Na co dzień współpracuje z RTCK jako kompozytor muzyki do audiobooków oraz materiałów promocyjnych.

katarzynazbozien

Katarzyna Zbozień – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka muzyki w RTCK. Oprócz pracy w RTCK, śpiewa jako solistka w Sądeckim Chórze Gospel i zespole Lovely Day. Swój solowy talent rozwijała w Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalu.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Komentarze

  1. Ewa Odpowiedz

    Kochani czy mozecie podac funty jak to zagrac. Zakochana jestem w tej piesni. Jesteście wielcy!

Wypowiedz się