ARKADIO + TAU w Londynie! “Beats of Mercy vol. 1”

16 stycznia 2019

Kochani! Śpieszymy z wiadomością, że już 27.01.2019 odbędzie się „Beats of Mercy vol. 1” – pierwszy z serii koncertów hip-hopowych. W jeden wieczór wystąpi dwóch raperów, którzy są żywym dowodem na potęgę Bożego Miłosierdzia. Tau oraz Arkadio – bo o nich mowa – w renomowanym klubie muzycznym, w środku Londynu, podzielą się z Wami swoimi talentami i postrzeganiem otaczających nas rzeczywistości. […]

Kochani!

Śpieszymy z wiadomością, że już 27.01.2019 odbędzie się „Beats of Mercy vol. 1” – pierwszy z serii koncertów hip-hopowych. W jeden wieczór wystąpi dwóch raperów, którzy są żywym dowodem na potęgę Bożego Miłosierdzia. Tau oraz Arkadio – bo o nich mowa – w renomowanym klubie muzycznym, w środku Londynu, podzielą się z Wami swoimi talentami i postrzeganiem otaczających nas rzeczywistości.

27.01.2019 godz. 19:00.
SCALA 275 Pentonville Road,
Kings Cross, London N1 9NL
UK

Zapraszam gorąco każdego, kto tylko ma taką możliwość – będzie się działo! Prosimy podzielcie się tym z ludźmi wokół Was!
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/315468132610159/

Szczegóły na stronie internetowej:
www.kulturazycia.co.uk

BILETY:
– Przedsprzedaż = £22 – do nabycia online jak w linku powyżej,
oraz w punktach sprzedaży detalicznej które ogłosimy w połowie listopada.
– W dniu koncertu = £27 – do nabycia w kasie klubu Scala tuz przed koncertem, jeśli do tego czasu pozostaną wolne miejsca.

W sprzedaży są również bilety zniżkowe, grupowe. Pieniądze nie mogą być przeszkodą, jeżeli naprawdę nie stać Cię na bilet a bardzo chcesz przyjść na koncert – zadzwoń na numer 07736813752. Postaramy się temu zaradzić:)

Organizatorem jest [Kultura Życia & Parafia p.w. Św. Andrzeja Boboli w Londynie.]

 

Wypowiedz się

Książka "Nie jesteś skazany"
Z DODATKIEM ROZWOJOWYM GRATIS jeszcze przez:
x