Na Nowo

 

To trzynaście indywidualności oraz czterech zawodowych muzyków, których codzienność przeplata praca i muzyka. Razem tworzą wyjątkowy skład tryskający energią i niespotykanym apetytem na życie. Każde z nich posiada bogate doświadczenie muzyczne, co przejawia się w kreatywności, muzykalności i łatwości ich współpracy. Każde spotkanie z publicznością jest dla nich świętem pełnym radości, zostawiającym po sobie wyjątkowy ślad.

 

Liderem zespołu jest MARCIN OBST – autor tekstów i muzyki, od samego początku związany z muzyką chóralna, gospelową. Dyrygent zespołów Metanoia p.JP2 i NaNowo.

 

Chórmistrz w show telewizyjnym „Bitwa na Głosy” – odpowiedzialny za aranżację i przygotowanie chórów Moniki Kuszyńskiej i Roberta Gawlińskiego. Współpracował m.in. z TGD, Adamem Sztabą, Marylą Rodowicz, Kubą Badachem, Mietkiem Szcześniakiem, Anną Marią Jopek, Krystyną Prońko, Grażyną Łobaszewską, Kasią Klich, DeMono, Natią Niemen, Mate.o, etc.

REALIZOWANE PROGRAMY

Koncert Uwielbieniowy

Czas trwania: od 45min do 75min.

 

To dla nich przede wszystkim możliwość dzielenia się tym, co otrzymali od Boga z tymi, którzy modlą się razem z Nimi. To czas spotkania nowych osób, którym mogą przez muzykę mówić o Bogu, ale to także spotkanie między zespołem, ludźmi i Bogiem – budujące jedność i braterstwo. Zawsze podkreślają, że najważniejszy w tym wszystkim jest Pan Bóg, potem człowiek, a dopiero na końcu ja.
Na koncert uwielbieniowy NaNowo skadają się utwory autorskie oraz znane popularne utwory w bardziej wspóczesnych, oryginalnych aranżacjach.

WARSZTATY CHÓRALNE I DLA MUZYKÓW ZAKOŃCZONE KONCERTEM

Czas trwania:Zależny od potrzeb organizatora – od jednego do trzech dni.

 

To propozycja dla wspólnot i środowisk szukających przygotowania do pełniejszego włączania się w wielbienie podczas koncertu NaNowo i innych wydarzeń. W ramach warsztatów prowadzone są zajęcia wokalne w grupach na autorskim materiale muzycznym przez osoby z profesjonalnym przygotowaniem, mających doświadczenie pracy z wokalistami mi. zespołu TGD.
Istnieje możliwość uruchomienia grup instrumentalnych, które prowadzą profesjonalni muzycy, będący również pedagogami.

 

Całość warsztatów kończy się koncertem z udziałem uczestników i zespołu.

SKŁAD chóru:

 

Monika Janiak
Jakub Kiersikowski
Izabella Kuźma
Agata Mucha
Helena Adwent
Aleksandra Budzyńska
Konrad Burta
Joanna Chłopecka
Agata Grześkiewicz
Katarzyna Skarżyńska
Milena Staszewska
Natalia Szubielska
Paulina Wiśniewska

SKŁAD zespołu

 

JAROSŁAW STASZEWSKI – pianista; swój warsztat rozwija pod okiem Łukasza Luki Kowalskiego i Pawła Zareckiego, współpracował z zespołami M2, Jeszcze Żywy Band, Soul Mates.

TOMASZ MURAWSKI – basista, Absolwent Instytutu Edukacji Muzycznej w Kielcach, Zdobywał wiedzę u czołowych basistów w kraju m. in. Bartka Wojciechowskiego, Marka Buchowicza, Michała Grota oraz Piotra Żaczka. Muzyk sesyjny, w jego dorobku muzycznym zapisała się współpraca z takimi jakimi artystami jak – Izabela Trojanowska, Mafia, Urszula, Tatiana Okupnik, Piwnica pod Baranami, Piotr Sałata, etc.

DAMIAN SZAJKOWSKI – perkusista, absolwent klasy perkusji na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, pedagog. Muzyk sesyjny mający na swoim koncie współpracę m.in. z Kayah, K.A.S.A., Janusz „Yanina” Iwański, Marek Piekarczyk, Aleksandra Szwed.

PIOTR GOWOREK – gitarzysta, pedagog, absolwent Instytutu Edukacji Muzycznej w Kielcach. Muzyk sesyjny współpracujący m.in. z Mocni Duchem, No Name, Jam Electrick, Letko, K.A.S.A., Clezmers, Pienica pod Baranami, Yuka, Good News, etc.

Utwór “DZIĘKUJĘ”

Booking

Adrian Wieczorek – Agent Muzyczny
tel.: 693 429 515
e-mail: adrian.wieczorek@rtck.pl
e-mail: agencja@rtck.pl

Możesz zostawić też kontakt