Na Nowo

#churchpop #worship #gospel #warsztaty

O Na Nowo

Razem tworzą wyjątkowy skład tryskający energią i niespotykanym apetytem na życie. Każde z nich posiada bogate doświadczenie muzyczne, co przejawia się w kreatywności, muzykalności i łatwości ich współpracy. Każde spotkanie z publicznością jest dla nich świętem pełnym radości, zostawiającym po sobie wyjątkowy ślad.

 

Liderem zespołu jest MARCIN OBST – student kompozycji i aranżacji na wydziale

.

Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, dyrygent, autor tekstów i muzyki, współpracował z wieloma muzykami polskiej sceny muzycznej, m.in. z TGD, Adamem Sztabą, Marylą Rodowicz, Kubą Badachem, Mietkiem Szcześniakiem, Anną Marią Jopek, Krystyną Prońko, Grażyną Łobaszewską, Kasią Klich, DeMono, Natalią Niemen, Mate.o, etc.

REALIZOWANE PROGRAMY

 

Koncert Uwielbieniowy

Czas trwania: 45min do 75min

Koncert Uwielbieniowy

To dla nich przede wszystkim możliwość dzielenia się tym, co otrzymali od Boga z tymi, którzy modlą się razem z Nimi. To czas spotkania nowych osób, którym mogą przez muzykę mówić o Bogu, ale to także spotkanie między zespołem, ludźmi i Bogiem – budujące jedność i braterstwo. Zawsze podkreślają, że najważniejszy w tym wszystkim jest Pan Bóg, potem człowiek, a dopiero na końcu ja.

 

Na koncert uwielbieniowy NaNowo składają się utwory autorskie oraz znane popularne utwory w bardziej współczesnych, oryginalnych aranżacjach.

Warsztaty Chóralne i dla muzyków

Czas trwania:
Zależny od potrzeb
organizatora – od jednego
do trzech dni

Warsztaty Chóralne i dla muzyków

To propozycja dla wspólnot i środowisk szukających przygotowania do pełniejszego włączania się w wielbienie podczas koncertu NaNowo i innych wydarzeń. W ramach warsztatów prowadzone są zajęcia wokalne w grupach na autorskim materiale muzycznym przez osoby z profesjonalnym przygotowaniem, mających doświadczenie pracy z wokalistami mi. zespołu TGD.

 

Istnieje możliwość uruchomienia grup instrumentalnych, które prowadzą profesjonalni muzycy, będący również pedagogami.

 

Całość warsztatów kończy się koncertem z udziałem uczestników i zespołu.