Michał Ziomek

#pełnosprawność #mówca #marzenia #muzyka

O Michale

Kiedyś ktoś bardzo mądrze powiedział, że „jedyną niepełnosprawnością w naszym życiu jest złe nastawienie”. I Michał stara się swoim życiem udowadniać to na 100%!

Michał Ziomek sam nazywa siebie „motywatorem”. Ma już za sobą kilka wykładów i prelekcji, zarówno przed młodzieżą uczącą się czy studiującą, jak również osobami niepełnosprawnymi i ich opiekunami. Dzięki swojemu wykształceniu psychologicznemu, łączy wątki rzeczywistego działania każdego człowieka w codzienności z mechanizmami zachowania i myślenia.

.

Daje to szeroki obraz tego, czemu działamy i myślimy tak, a nie inaczej oraz jak radzimy sobie w trudnych sytuacjach, a także jak podejmujemy pewne decyzje.

Spotkania inspiracyjno-motywacyjne oraz prelekcje są w 100% poparte rzeczywistymi sytuacjami, które Michał przedstawia za pomocą zdjęć oraz materiałów wideo.

REALIZOWANE PROGRAMY

 

Michał Ziomek stworzył swój autorski program inspiracyjno-motywacyjny zatytułowany „Z marzeniaMI po D.R.O.D.Z.E.”. Jak Michał twierdzi, jest on ściśle złączony z życiem każdego człowieka, ponieważ każdy z nas przechodzi przez etapy: Działania, Rezygnacji, Obawy, Głodu i Akcji, czyli… jego życie to DROGA. Spotkanie jest urozmaicone również materiałami wideo z udziałem aktorki i założycielki fundacji „Mimo Wszystko” Anny Dymnej, podróżnika i założyciela fundacji „Poza Horyzonty” Jaśka Meli, freestylera piłkarskiego i youtubera Krzysztofa Golonki czy rapera Arkadio.

 

Prowadzi również spotkania, prelekcje oraz wykłady na temat:

 

„Niepełnosprawność inaczej”, czyli dlaczego blokujemy swoje myślenie?
Wykład, w którym ukazywanych jest kilka najważniejszych powodów, dla których blokujemy własne myślenie o realizacji marzeń, założonych celów. Pokazuje, jak można sobie z nimi radzić i przekuwać je na silne strony.

BOOKUJ

Niepełnosprawność inaczej

Wykład

„Na scenie mojego życia”, czyli jaką rolę odgrywasz w swoim życiu?
Po tym wykładzie dowiesz się, jak łatwo i szybko możemy się stać aktorem, który potrafi założyć maskę i który niechętnie ją ściąga, aby nie zdradzić swojego prawdziwego oblicza. Prelekcja jest obfita w prawdziwe historie z życia Michała oraz jego znajomych, a także zawiera wiele obserwacji prowadzącego. Temat niezwykle „na czasie”, o którym mówi się bardzo mało.

BOOKUJ

Na scenie mojego życia

Wykład

„Być jak zimny ogień”. Dlaczego zbyt szybko rezygnujemy ze swoich marzeń
Pracujesz w biurze, w korporacji, w domu, umysłowo, fizycznie z takim impetem, że aż „iskry lecą”, niby ogień, ale nie zapalasz swoją energią nikogo dookoła? To może być początek Twojego wypalania zawodowego – jednego z największych zagrożeń współczesnego świata. Chcesz dowiedzieć się więcej o problemie wypalenia zawodowego, naturalnych predyspozycjach, umiejętności wyznaczania sobie nowych kierunków? Ten wykład jest dla Ciebie czy Twoich współpracowników.

BOOKUJ

Być jak zimny ogień

Wykład