Michał Król

#worship #pop #rock #electro

O Michale

Młody kompozytor, producent, wokalista i gitarzysta. Komponuje od 15-ego roku życia. W 2011 roku przebywał w Australii, inspirując się takimi zespołami jak Hillsong United czy Planetshakers. Zdobył „Certificate IV of Ministry” w Hillsong International Leadership College na kierunku “Muzyka Uwielbienia”.W 2013 roku Michał wydał swój debiutancki album “Twój Majestat”, którego tytułowa piosenka gościła wysoko na listach przebojów Radia Maryja przez wiele tygodni. Obecnie utwory Michała goszczą na antenach większości chrześcijańskich rozgłośni radiowych w Polsce, a jego teledyski emitowane w telewizjach chrześcijańskich jak Opoka i Trwam.

.

Kolejne albumy to „Bohater Nieba” i „AKU ELE”, które są odświeżeniem Michała muzyki. Wszystkie są dostępne w księgarniach z muzyką chrześcijańską. Promując swoją muzykę, Michał z zespołem przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, grając od kilkudziesięcioosobowych kameralnych koncertów przez występy dla wielotysięcznej widowni.

Prywatnie: wraz z żoną Melanią i synem Nikodemem mieszkają w Gdańsku gdzie prowadzą uwielbienie w lokalnej wspólnocie.

REALIZOWANE PROGRAMY

 

FULL
BAND

Koncert FULL BAND

Koncerty Michała z zespołem to uczta dla ducha. Dźwięki przepełnione uwielbieniem dają możliwość każdemu słuchaczowi na nowo wsłuchać się we własne serce. Modlitewny charakter nie przeczy jednak energicznemu obliczu koncertu. Michał w swojej twórczości porywa nie tylko w uwielbienie, ale i w pełne radości roztańczenie.

DOROBEK ARTYSTYCZNY

[team_slider ids=”40220, 40224, 40227″ posts_per_page=”100″ style=”albums”]

MATERIAŁY MULTIMEDIALNE