LET HIM RUN

O LET HIM RUN

Zespół grający muzykę chrześcijańską z gatunku „praise&worship”. Rozpoczął swoją działalność w 2017 roku w składzie tworzonym przez trzech przyjaciół: Marcina Pawełka, Rafała Hilbrychta i Dominika Cendrzaka, później dołączyli Natalia Sołtysek i Marek Cendrzak. Jak mówią sami o sobie: “Pozwoliliśmy Bogu działać i rozpędzić się w naszym życiu, pozwoliliśmy się prowadzić. Tym właśnie dla nas jest LET HIM RUN (“Pozwól Mu biec”, “Daj się prowadzić”).” To doświadczenie chcą przekazywać dalej poprzez muzykę, która od zawsze grała im w sercach.

.

Zaczęło się od przyjaźni. Połączyły ich wspólne upodobania muzyczne, a następnie głębokie poczucie, że samo czekanie na „ziemię obiecaną” to za mało. Trzeba ją też realnie zdobyć własną determinacją, wiernością i konkretnym działaniem.
W 2017 roku nagrali pierwszy singiel „Czekam”, w 2018 kolejny – „W imię Twoje”. Oba single otrzymały bardzo pozytywne komentarze, zdobywając także pierwsze miejsca na listach przebojów.

.

Zespół zagrał swój pierwszy koncert, występując na 8.Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie w ramach konkursu “Debiuty”. Decyzją jury i głosami publiczności grupa zdobyła dwie nagrody: “Debiut Roku 2018” i “Debiut Publiczności”.
Zespół opiera swoją twórczość na tym, co im najbliższe: muzycznie na mocy i przestrzeni, tekstowo na Słowie Bożym i osobistym doświadczeniu Bożej wolności. Obecnie LET HIM RUN pracuje nad swoją pierwszą płytą.

REALIZOWANE PROGRAMY

Koncert

MATERIAŁY MULTIMEDIALNE