Kamil Zbozień

#rtck #mówca #biznes #pasja

O Kamilu

Choć wiele udało mu się już w życiu osiągnąć to najbardziej lubi mówić o sobie, że jest nikim i że to bardzo pozytywna perspektywa :) Kamil studiował informatykę oraz filozofię o specjalizacji etyka i coaching. Zaraz po studiach rozpoczął pracę w finansach, gdzie startując zupełnie od zera, po dwóch latach został dyrektorem regionu. W przeddzień odbioru awansu podjął jednak decyzję o zmianie swojego zawodowego życia.

.

Zrezygnował z pracy w finansach, zamieszkał przez pewien czas u rodziców, przesiadł się z luksusowego volvo na rower i zaryzykował założenie firmy, która dzisiaj nazywa się RTCK (skrót od rób to co kochasz). Jest mężem i ojcem dwóch córek oraz właścicielem RTCK, a jedną z jego najbardziej ulubionych postaci z ewangelii jest Setnik.

REALIZOWANE PROGRAMY

Spotkanie z Kamilem to konkretne wskazówki. Na podstawie swojej historii mówi jak podejmować TURBO skuteczne decyzje i być człowiekiem, który robi to, co kocha. Specjalnie przygotowane ćwiczenia pozwolą odkryć swój potencjał. Jego przekaz trafia do tych wszystkich, którzy pragną działać z sensem i odwagą.

BOOKUJ

Odkryj swój potencjał

Odkryj swój potencjał

 

Celem programu jest zainspirowanie uczestników do życia, które jest przeżywane pełną piersią (i co ważne!) i jako takie nie jest zarezerwowane tylko dla nielicznych!

 

Jest dla każdego, kto pragnie rozwijać się w pełni swojego potencjału, mieć szczęśliwą rodzinę, pracę… Program konferencji oparty jest na doświadczeniu i osobistej historii Kamila Zboźnia – założyciela RTCK. To opowieść o pragnieniach, trudach, wskazówkach i zwycięstwach na drodze Robienia tego, co się kocha. Konferencja oparta jest na historii życia Kamila, a uczestnicy znajdą odpowiedzi na pytania:

 

– Jak znaleźć najlepszego Trenera wszech czasów?
– Jak zacząć rozpoznawać własne pragnienia serca?
– Jak wykorzystać niezawodną technikę Adama Małysza?
– Jak znaleźć kobietę Twoich marzeń?
– Jak zarządzać pieniędzmi, a nie one Tobą?
– Jak odkryć swój potencjał?

BOOKUJ

Zajmij się Królestwem Niebieskim... reszta będzie Ci dana

Zajmij się Królestwem Niebieskim… reszta będzie Ci dana

 

Celem programu jest przedstawienie rzeczywistości, w której Stwórcy NAPRAWDĘ na nas zależy i który chce nam błogosławić W KAŻDYM wymiarze życia! W szkole, w pracy, w domu, w finansach, w rodzinie… Wszędzie. Całość opiera się na osobistym doświadczeniu relacji z Bogiem Kamila Zboźnia – założyciela RTCK. Główny akcent położony jest na WĘDROWANIU z Bogiem… w każdej dziedzinie życia.

 

– Jak współpracować z Bogiem – konkretne przykłady?
– Jak podążać za tym, co masz w sercu, a nie za tym co mówi Świat?
– Jak rozpoznawać własne pragnienia serca?
– Jak żyć Słowem Bożym na co dzień?
– Jak Pan Bóg błogosławi w pracy, rodzinie, finansach?