rtck.plAgencjaMarcin „DJ Dugi” Freisler

MARCIN „DJ DUGI” FREISLER

DJ. Muzyk. Mówca.
Gra koncerty, imprezy klubowe, m.in. w jednym z najbardziej uznanych klubów w Polsce (Frantic Club w Krakowie), prowadzi wspólnie z Arkadio spotkania Rób to co kochasz, a także organizuje warsztaty dj’skie.
Swoją przygodę z profesjonalną dj’ką zaczął co prawda dopiero w 2010 roku, w wieku 25 lat, ale obecnie żyje muzyką i utrzymuje się z realizacji swojej pasji.

 

„…bo nigdy nie jest za późno!”

Co prawda, dj’em Marcin został stosunkowo niedawno, ale z muzyką do czynienia miał już od najmłodszych lat. Jak sam twierdzi, był jedyną osobą w swoim środowisku, która miała obsesję ciągłego poszukiwania nowych artystów i poznawania ich twórczości.

 

DJ Dugi, na przykładzie swojego życia oraz w oparciu o wyniki badań naukowych Instytutu Gallupa, zderza słuchaczy z konsekwencjami bezmyślnego i bezrefleksyjnego życia, pokazując im przy tym, jak ważne jest niezwlekanie z decyzją o potraktowaniu drogi swoich pasji i talentów na poważnie.

 

Spotkanie z Dugim

  • świadectwo przemiany swojego życia pokazujące, że nigdy nie jest za późno,
  • doświadczenie setek spotkań z młodymi ludźmi,
  • dawka wiedzy na temat poszukiwania i wydobywania talentów na światło
  • dzienne oraz przekształcania ich w swoje mocne strony,
  • inspiracja do jak najwcześniejszego rozpoczęcia swojej przygody z życiem pasją i talentami.

 

Formy współpracy

DJ Dugi prowadzi zarówno pojedyncze spotkania, jak i konferencje w ramach różnego rodzaju rekolekcji z możliwością dostosowaniaich do indywidualnych potrzeb.

 

Film

 

Muzyka

 

Kontakt

Adrian Wieczorek – Agent Muzyczny
tel.: 693 429 515
e-mail: adrian.wieczorek@rtck.pl
e-mail: agencja@rtck.pl

 

Więcej o DJ Dugim