Marcin „Dj Dugi” Freisler

#dj #mówca #talenty #niejestzapóźno

O Marcinie

Gra koncerty, imprezy klubowe, m.in. w jednym z najbardziej uznanych klubów w Polsce (Frantic Club w Krakowie), prowadzi wspólnie z Arkadio spotkania Rób to co kochasz, a także organizuje warsztaty dj’skie. Swoją przygodę z profesjonalną dj’ką zaczął co prawda dopiero w 2010 roku, w wieku 25 lat, ale obecnie żyje muzyką i utrzymuje się z realizacji swojej pasji.

.

Co prawda, dj’em Marcin został stosunkowo niedawno, ale z muzyką do czynienia miał już od najmłodszych lat. Pasja wygrała. Jak sam twierdzi, był jedyną osobą w swoim środowisku, która miała obsesję ciągłego poszukiwania nowych artystów i poznawania ich twórczości. DJ Dugi, na przykładzie swojego życia oraz w oparciu o wyniki badań naukowych Instytutu Gallupa, zderza słuchaczy z konsekwencjami bezmyślnego i bezrefleksyjnego życia, pokazując im przy tym, jak ważne jest niezwlekanie z decyzją o potraktowaniu drogi swoich pasji i talentów na poważnie.

 

 

 

REALIZOWANE PROGRAMY

 

DJ Dugi prowadzi zarówno pojedyncze spotkania, jak i konferencje w ramach różnego rodzaju rekolekcji
z możliwością dostosowania ich do indywidualnych potrzeb.

Spotkanie
z Dugim

Spotkanie z Dugim

  • świadectwo przemiany swojego życia pokazujące, że nigdy nie jest za późno,
  • doświadczenie setek spotkań z młodymi ludźmi,
  • dawka wiedzy na temat poszukiwania i wydobywania talentów na światło dzienne oraz przekształcania ich w swoje mocne strony,
  • inspiracja do jak najwcześniejszego rozpoczęcia swojej przygody z życiem pasją i talentami.

Warsztaty
DJ-ki

Warsztaty DJ-ki

Na warsztatach młodzież uczy się między innymi podstaw Scratch-u, budowy sprzętu, czy podstaw miksowania utworów muzycznych. Ilość uczestników może być różna zależnie od wydarzenia, czy stopnia zainteresowania samych słuchaczy. Przy grupie bardzo zaangażowanego DJ chętnie zdradzi kilka tajników, które mogą bardzo ułatwić pracę w przyszłości. Plan warsztatów jest ustalany indywidualnie.

MATERIAŁY MULTIMEDIALNE

A wszystko zaczęło się od…