Andrzej Tokarz

#ultramaratończyk #mówca #wytrwałość #priorytety

O Andrzeju

Laureat dwóch edycji najtrudniejszej gry terenowej „Selekcja”, wzorowanej na rekrutacji do jednostek specjalnych. Wielokrotny uczestnik i zwycięzca biegów z przeszkodami serii „Runmageddon” oraz ,,Spartan Race’’. Uczestnik ultramaratonu „Bieg Rzeźnika”- jednego z najtrudniejszych w Polsce, na którym 80-kilometrową trasę przebiegł w rewelacyjnym czasie poniżej 10 godzin. Swój pierwszy maraton przebiegł łamiąc barierę 3 godzin.

.

Chce mówić o pracy nad wytrwałością i przezwyciężaniu słabości, ponieważ widzi jak wiele osób popełnia podstawowe błędy w wyrabianiu w sobie silnej woli i byciu konsekwentnym. Chce dzielić się tym, co sam wypracował przez lata. Uważa, że nieprzekazywanie tej wiedzy byłoby egoizmem, tym bardziej, że często spotykał osoby, które mimo starań nie potrafią być wytrwałe – podejmują wyzwania, ale trwają w ich realizacji tylko krótki czas, aby chwilę później się poddać…

.

Spotkanie z Andrzejem to bomba motywacyjna w tematyce Wytrwałości i Priorytetów – pokazuje, jak w praktyczny sposób zbudować w sobie nawyk wytrwałości oraz jakie zagrożenia i pułapki czekają nas na drodze do bycia konsekwentnym. Spotkanie przebiega w duchu „Rób to, co kochasz” – ma za zadanie rozbudzić w słuchaczach chęć do rozwoju danych im talentów i pasji, a także zainspirować do bycia niestrudzonym i wytrwałym w dążeniu do celu.

REALIZOWANE PROGRAMY

 

Wytrwałość
i Priorytety

Czas trwania: 60min/90min

Power speech “Wytrwałość i Priorytety”

Prowadzone przez Andrzeja power speech to wystąpienia motywacyjne i wykłady. Każde z wystąpień przygotowywane jest zgodnie z potrzebami klienta i słuchaczy w zależności od ich wieku i poziomu motywacji i wytrwałości. To także przekaz dający nadzieję i motywację, znajdujący zastosowanie w każdej życiowej sytuacji.

 

Na spotkaniu dowiesz się:

 • Jak walczyć ze zniechęceniem i upadkami
 • Co może dać Ci Słowo Boże
 • O czym pamiętać przy budowaniu wytrwałości
 • Jak odkryć swoje talenty
 • Do czego doprowadza życie bez celu
 • Wspólnota: co daje co zabiera?
 • Dlaczego rezygnujemy?
 • Wytrwałość a walka z nałogami
 • W pojedynkę możesz wiele, z Bogiem możesz wszystko

Trening
Wytrwałości

Czas trwania: 90min/105min

Warsztaty “Trening Wytrwałości”

To propozycja dla osób szukających nie tylko inspirujących i ewangelizujący treści dla młodych, ale oryginalnej formy, na którą składa się również praktyczny trening grupy dający przygotowanie do codziennego wytrwałego dbania o swoje ciało i ducha.

 

Na warsztaty składają się:

 • Trening grupy dostosowany do poziomu wysportowania uczestników
 • Materiały wideo z gry terenowej “Selekcja” z udziałem Andrzeja dającej dostęp do rekrutacji do jednostek specjalnych (tj. GROM)
 • Wybrane elementy programu “Wytrwałość i Priorytetowanie”
 • Inspirujące świadectwo życia bez poddawania się i bez zgody na przeciętność.
 • Elastyczna organizacja dostosowana do potrzeb organizatora.

 

Program rekomendowany dla młodzieży w wieku 13 – 20 lat, choć nie ma górnej granicy wiekowej.

Rekolekcje
z Andrzejem

Czas trwania:
Zależny od potrzeb organizatora

Rekolekcje z Andrzejem

W warstwie przekazowej i zawierających się elementów zbliżone do power speechu “Wytrwałość i Priorytetowanie”, ale znacznie bardziej rozbudowane. Zawierają konkretne odniesienie do budowania nawyków wytrwałości w uczestnikach.

Każde z wystąpień Andrzeja jest poparte jego wieloletnim doświadczeniem w pracy nad własną wytrwałością oraz wieloma sukcesami sportowymi. Ważnym elementem każdego z wykładów są historie osób, którym Andrzej pomógł w osiągnięciu celu.

Dzięki swojemu doświadczeniu Andrzej dociera zarówno do młodzieży zainteresowanej rozwijaniem swoich pasji, jak i osób dorosłych- w tym biznesmenów- którzy podczas spotkań z Andrzejem chcą odkryć, jak wytrwałość w sporcie przekuć na wytrwałość w rozwoju kariery zawodowej i pomnażaniu wszelkich powierzonych nam talentów i zasobów.

MATERIAŁY MULTIMEDIALNE

A wszystko zaczęło się od…