rtck.plAgencjaAndrzej Tokarz

ANDRZEJ TOKARZ

Laureat dwóch edycji najtrudniejszej gry terenowej „Selekcja”, wzorowanej na rekrutacji do jednostek specjalnych. Wielokrotny uczestnik i zwycięzca biegów z przeszkodami serii „Runmageddon” oraz „Spartan Race’’. Uczestnik jednego z najtrudniejszych w Polsce ultramaratonu „Bieg Rzeźnika”, na którym 80-kilometrową trasę przebiegł w rewelacyjnym czasie poniżej 10 godzin. Swój pierwszy maraton przebiegł, łamiąc przy tym barierę 3 godzin.

 

Od najmłodszych lat sport i ruch był dla niego czymś bardzo ważnym, pomysłem i sposobem na życie. Zaczynał jak większość chłopaków – od grania w piłkę nożną, jednak z czasem skoncentrował się na sportach wytrzymałościowych. Cały proces okupiony był wieloma upadkami i zniechęceniami. Pomimo porażek (które dziś traktuje jako bardzo ważne elementy na drodze rozwoju), bardzo mocno ciągnęło go do treningów i za każdym razem powracał do nich ze zdwojoną motywacją.

 

Na pytanie:

“Dlaczego mówisz właśnie o wytrwałości i pracy nad priorytetowaniem?”

Andrzej odpowiada:

“Widzę, jak wiele osób popełnia podstawowe błędy w wyrabianiu w sobie silnej woli i byciu konsekwentnym. Jako sportowiec dążę do tego, aby być coraz lepszym, dlatego niezłomność i upór musiały wejść mi w krew. Chcę dzielić się tym, co sam wypracowałem przez lata. Nie przekazywanie tej wiedzy byłoby egoizmem, tym bardziej, że często spotykam osoby, które mimo starań nie potrafią być wytrwałe – podejmują wyzwania, ale trwają w ich realizacji tylko krótki czas, aby w chwilę później się poddać…”

 

Spotkanie z Andrzejem

  • eksplozja motywacyjna pokazująca, jak w praktyczny sposób zbudować w sobie nawyk wytrwałości oraz jakie zagrożenia pułapki czekają nas na drodze do bycia konsekwentnym.
  • Inspirujące świadectwo życia bez poddawania się i bez zgody na przeciętność.
  • Uniwersalny przekaz dający nadzieję i motywację, znajdujący zastosowanie w każdej sytuacji życiowej.
  • Tematyka bliska młodzieży i ich zainteresowaniom.

 

Formy współpracy

Andrzej prowadzi zarówno pojedyncze spotkania, jak i konferencje w ramach różnego rodzaju rekolekcji, a dzięki swojemu doświadczeniu oferuje również pomoc w organizacji zawodów lub biegów będących świetnym zwieńczeniem wielu wydarzeń.

 

Film

 

Kontakt

Adrian Wieczorek – Agent Muzyczny
tel.: 693 429 515
e-mail: adrian.wieczorek@rtck.pl
e-mail: agencja@rtck.pl

 

Więcej o Andrzeju