O AGENCJI

Po prostu Rób To Co Kochasz… a booking zostaw nam.

DLACZEGO AGENCJA?
W 2011 roku spotkaliśmy w Nowym Sączu Janusza Sikora-Sikorskiego, który był wtedy w zarządzie (Chief Operating Officer) jednej z największych agencji koncertowych na Świecie. The Agency Group ma oddziały w takich miastach jak Londyn, Los Angeles, Nowy Jork, Toronto, Malmo, Nashville i Miami.

 

W grudniu 2014 roku, Janusz zgodził się na współpracę z RTCK, chcąc tym samym zająć się promocją polskich artystów i mówców na najwyższym poziomie i wykorzystując światowe standardy pracy w branży. To dlatego obszarem działania agencji jest nie tylko szeroko pojęty rynek muzyczny, ale także rynki wszelkich wystąpień na żywo.

JAK DZIAŁAMY?
Negocjacje warunków wystąpień, szukanie kontaktów, telefonowanie, czy wysyłanie maili, to czynności które niezależnie od tego czy jesteś artystą, mówcą czy managerem, zajmują Ci za dużą ilość czasu, w którym mógłbyś robić rzeczy które kochasz.

 

Dlatego pozwól że my się tym zajmiemy, żebyś Ty mógł w pełni zaangażować się w to co naprawdę chcesz robić. W centrum naszego działania jest niezmiennie twoje zadowolenie, więc wszystko co robimy jest konsultowane i dostosowywane indywidualnie do twoich oczekiwań.

Artyści muzyczni

Arkadio

Michał Król

Boguchwała

The Lions

Mówcy

Arkadio

PAX

Bogdan „KRYZYS” Krzak

Andrzej Tokarz

DJ Dugi

Mówcy biznesowi

Jurek Sikorski

Nikodem Zegzda